New England Thruway
I-95 | |||
Begin | Bronx | ||
Einde | Port Chester | ||
Lengte | 15 mi | ||
Lengte | 24 km | ||
|
De New England Thruway is een gedeelte van de Interstate 95 in New York dat New York met de regio New England verbindt, meer specifiek tussen Bronx en de staat Connecticut. Alhoewel deze de New England Thruway heet, komt hij niet daadwerkelijk in de regio New England. De route is 24 kilometer lang.
Routebeschrijving
Bij het grote knooppunt met de Interstate 278, Interstate 295, Interstate 678 en de Hutchinson River Parkway begint de New England Thruway. De snelweg loopt in eerste instantie richting het oosten met 2x3 rijstroken en ligt verdiept. Men passeert door de wijk Throgs Neck van the Bronx. Bij de korte Interstate 695 draait de snelweg naar het noorden. Parallel aan de New England Thruway loopt de Hutchinson River Parkway, die men nog twee maal kruist. De snelweg telt hier 2x4 rijstroken. Via een klaverblad kruist men dan de Bronx and Pelham Parkway, een oost-westroute door het midden van Bronx. Men komt dan langs Co-op City, een sociaal woningbouwproject met een aantal grote appartementencomplexen, de grootste in zijn soort in de wereld. De snelweg telt dan weer 2x3 rijstroken en verlaat dan de stad New York. Men komt dan in Westchester County, en de eerste voorstad is Pelham Manor, waarna het grotere New Rochelle volgt. De stedelijke omgeving is direct anders, van dicht op elkaar gebouwde oude appartementengebouwen en rijtjeshuizen naar vrijstaande woningen op vrij ruime percelen. In New Rochelle kruist men de US 1, de historische Boston Post Road. De snelweg loopt verdiept door het centrum van New Rochelle, waarna een tolstation volgt. Tol wordt er alleen in noordelijke richting geheven. Daarna volgen de kleinere voorsteden Larchmont en Mamaroneck. Men komt steeds dichter bij de kust van het Long Island Sound en in Rye eindigt de Interstate 287, de noordelijke rondweg. In Port Chester verlaat men dan de staat New York, waarna de Interstate 95 in Connecticut verder gaat naar Bridgeport en New Haven.
Geschiedenis
De aanleg van de New England Thruway werd het eerst voorgesteld door Robert Moses in 1940. De aanleg begon in 1951 maar pas vanaf midden jaren 50 werd er echt veel werk verzet. In 1956 werd de weg onderdeel van de Interstate 95, aangezien toen het Interstate Highway plan werd opgezet. Op 15 oktober 1958 werd de New England Thruway geopend tussen de Pelham Parkway en de grens met Connecticut. De aanleg van de Cross-Bronx Expressway duurde tot 1961. In de jaren 80 werd de weg voor het eerst gerehabiliteerd, later nogmaals in 1999.
Tol
De New England Thruway is een onderdeel van de New York State Thruway en is daarom een tolweg. Aan de noordkant van New Rochelle bevindt zich een tolstation, alleen verkeer richting noorden moet tol betalen. Sinds 2018 is de tolheffing volledig elektronisch.[1]
Verkeersintensiteiten
De snelweg is behoorlijk druk. Op het 2x4 gedeelte rijden tot 141.000 voertuigen per etmaal en 93.000 voertuigen rijden langs Co-op City. De naastgelegen Hutchinson River Parkway verwerkt echter ook veel verkeer, zodat er een drukke noord-zuid corridor bestaat in het oosten van the Bronx. In Westchester County liggen de intensiteiten veelal tussen de 107.000 en 130.000 voertuigen. 147.000 voertuigen steken dagelijks de grens met Connecticut over. De snelweg is behoorlijk overbelast, mede vanwege het verouderde alignement.