A55 (Groot-Brittannië)
A55 | |||
Begin | Holyhead | ||
Einde | Chester | ||
Lengte | 140 km | ||
|
De A55 is een hoofdweg en dual carriageway in het Verenigd Koninkrijk en staat ook bekend als de North Wales Expressway. De weg loopt door Wales en England en vormt een verbindingsroute tussen Holyhead en Chester. Vrijwel de gehele weg is dual carriageway, met uitzondering van het begin in Holyhead en de Britannia Bridge. Vrijwel alle aansluitingen in de weg zijn genummerd. De weg is 140 kilometer lang.
Routebeschrijving
Anglesey
De A55 begint in Holyhead bij de Ferry Port waar een veerdienst naar Dublin is. Na enkele rotondes en kruisingen gaat de A55 de stad uit en begint de dual carriageway. Na enkele kilometers volgt de passage van de Stanley Embankment. De weg loopt hier over een dam die Holy Island verbindt met het eiland Anglesey. De weg loopt door een heuvelachtig landschap en heeft vrij regelmatig aansluitingen naar de diverse dorpjes op het eiland. Na ruim 25 kilometer volgt de passage van de plaats Llanfair PG, bekend vanwege de langste plaatsnaam van Europa. De weg versmalt na het dorpje naar 1x2 rijstroken en dan volgt de Britannia Bridge. Hier steekt de A55 de smalle zeestraat Menai Strait over en verlaat de A55 het eiland Anglesey.
Bangor - Conwy
Direct na het oversteken van de Menai Strait wordt de A55 weer een dual carriageway. Enkele aansluitingen vlakbij de plaats Bangor volgen waarna de weg afbuigt richting de kust. Er volgt nog een aansluiting met de A5, welke dwars door het noorden van Wales loopt. De weg loopt vervolgens ruim 20 kilometer op enkele honderden meters langs de kust met aan de zuidzijde zicht op de bergen in het Snowdonia National Park. Bij het dorpje Llanfairfechan komt de weg uit op een rotonde en gaat de weg weer verder als dual carriageway. Vrijwel direct daarna volgen de Pen-y-Clip Tunnels. Deze tunnel is richting het westen langer dan richting het oosten. De rijbaan richting het oosten loopt via een bochtig tracé grotendeels langs de berg en maar enkele tientallen meters door enkele tunnels. Na enkele kilometers volgt opnieuw een rotonde bij het dorpje Penmaenmawr. Enkele kilometers daarna volgen de Penmaenbach Tunnels. Dit zijn twee losse tunnels, waarvan de zuidelijke langer is dan de noordelijke. De noordelijke rijbaan heeft een veel bochtiger tracé en volgt de kustlijn. De zuidelijke rijbaan gaat via een langere tunnel door de berg en heeft enkel een flauwe bocht in het tracé. Na enkele kilometers gaat de A55 door de Conwy Tunnel onder de River Conwy door.
Conwy - Chester
Naar de passage van Conwy buigt de weg opnieuw af langs de kust en loopt voor ruim 10 kilometer direct langs de kust en diverse aan elkaar gegroeide plaatsen. Daarna buigt de weg af richting het zuidoosten en gaat de weg landinwaarts. De weg kent hier diverse aansluitingen voor lokaal verkeer. De weg loopt vanaf hier door een heuvelachtig landschap met zo nu en dan zicht op de Liverpool Bay en de zeemonding van de Rivier Dee. Na een kleine 40 kilometer volgt een knooppunt met de A494. Deze weg vormt samen met de A55 een soort van ring rondom de stad Chester. Niet ver daarna volgt de grens met England. Daarna volgen diverse aansluitingen die de stad Chester ontsluiten en een knooppunt met de A41. De weg gaat uiteindelijk over in de M53 richting Liverpool en Manchester via de verderop gelegen M56.
Geschiedenis
Een deel van de route is al reeds rond 1930 aangelegd. Het gaat dan om delen bij Northopp en Holywell. De Penmaenbach Tunnel opende in 1932 en de Pen-y-Clip Tunnels in 1935. In 1958 opende bij Conway een nieuwe brug over de River Conway. In de jaren 70 en 80 zijn de grootste delen van de weg opengesteld voor het verkeer. Oorspronkelijk was voorzien dat de M56 richting Holyhead zou worden doorgetrokken als motorway. Deze plannen zijn later echter geschrapt en men heeft de weg toen verder als dual carriageway uitgebouwd. In de jaren 90 is de weg op een aantal plekken verdubbeld naar dual carriageway. Zo opende onder andere in 1991 de Conwy Tunnel, waardoor het verkeer van een ongelijkvloerse dual carriageway gebruik kon maken om de River Conwy over te steken. In 1993 opende een nieuwe Pen-y-Clip Tunnel, waar de zuidelijke rijbaan doorheen gaat. Het nieuwste gedeelte van de weg bevindt zich op het eiland Anglesey. Op 16 maart 2001 opende de dual carriageway tussen Llanfair GP en Holyhead. In de periode daarna zijn nog wat kleine lokale aanpassingen aan de weg uitgevoerd.
Verkeersintensiteiten
Onderstaande intensiteiten zijn jaargemiddelde werkdagintensiteiten. De metingen zijn ten oosten van de genoemde aansluiting. Van niet alle wegdelen waren gegevens beschikbaar. Wegdelen waarvan geen gegevens beschikbaar zijn, zijn uit de tabel weggelaten.
Afritnummer | 2012[1] |
---|---|
1 | 10.900 |
2 | 9.800 |
3 | 13.800 |
4 | 14.800 |
5 | 13.000 |
6 | 19.400 |
7 | 19.500 |
7A | 19.700 |
8 | 21.900 |
8A | 29.800 |
9 | 31.100 |
10 | 29.000 |
11 | 25.800 |
15 | 23.500 |
17 | 29.800 |
18 | 35.400 |
19 | 41.100 |
22 | 40.700 |
23 | 47.000 |
23A | 35.500 |
24 | 35.400 |
25 | 35.400 |
27 | 31.600 |
29 | 31.600 |
30 | 31.600 |
31 | 37.800 |
32 | 49.000 |
33 | 48.300 |
34 | 34.400 |
35 | 28.100 |
36 | 27.000 |
37 | 32.300 |
38 | 54.500 |
39 | 47.500 |
40 | 52.000 |
Referenties
A-roads in Groot-Brittannië |
---|
A1 • A2 • A3 • A4 • A5 • A6 • A7 • A8 • A9 • A10 • A11 • A12 • A13 • A14 • A15 • A16 • A17 • A18 • A19 • A20 • A21 • A22 • A23 • A24 • A25 • A26 • A27 • A28 • A29 • A30 • A31 • A32 • A33 • A34 • A35 • A36 • A37 • A38 • A39 • A40 • A41 • A42 • A43 • A44 • A45 • A46 • A47 • A48 • A49 • A50 • A51 • A52 • A53 • A54 • A55 • A56 • A57 • A58 • A59 • A60 • A61 • A62 • A63 • A64 • A65 • A66 • A67 • A68 • A69 • A70 • A71 • A72 • A73 • A74 • A75 • A76 • A77 • A78 • A79 • A80 • A81 • A82 • A83 • A84 • A85 • A86 • A87 • A88 • A89 • A90 • A91 • A92 • A93 • A94 • A95 • A96 • A97 • A98 • A99 |