A72 (Frankrijk)
A72 | |||
Begin | Nervieux | ||
Einde | St. Étienne | ||
Lengte | 55 km | ||
|
De A72 is een autoroute in het midden van Frankrijk. De weg vormt een noord-zuidroute tussen Balbigny en Saint Étienne en is 55 kilometer lang. Op het grotere geheel is de weg onderdeel van de route van Bordeaux en Clermont-Ferrand naar Lyon. Voor 2006 was het gedeelte tussen Clermont-Ferrand en Balbigny ook onderdeel van de A72. Dit deel is toen omgenummerd in de A89. De snelweg is in het beheer van de ASF.
Routebeschrijving
De weg begint aan een knooppunt met de A89 in de buurt van Balbigny. Men bevindt zich in het nog smalle dal van de rivier de Loire. De weg loopt naar het zuiden en kent weinig afslagen. De weg loopt niet direct langs grotere plaatsen, maar stadjes als Feurs en Montbrison liggen op kleine afstand van de snelweg. De omgeving van de A72 is vlak, maar in de verte is bij helder weer het berglandschap van het Centraal Massief naar het westen en zuiden zichtbaar. De snelweg telt hier 2x2 rijstroken. Bij Veauche steekt men dan de rivier de Loire over, waar ook het tolstation is. De laatste kilometers van de A72 zijn tolvrij en lopen door sterk stedelijk gebied, dat van Saint Etienne, een stad met 176.000 inwoners en ruim 320.000 in de agglomeratie. Vanaf de snelweg zijn de grote flats zichtbaar. Er is een kort stukje met 2x3 rijstroken. Aan de westkant kruist men de D201, de westelijke randweg van de stad, handig voor verkeer richting het zuiden, zoals naar Le Puy-en-Velay. De A72 eindigt aan de oostkant van Saint Etienne op de N88. Die weg is ter plekke een voie express, komend uit Firminy. Bij Saint Chamond gaat de N88 dan over in de A47 richting Givors en Lyon.
Geschiedenis
De A72 is voornamelijk in de tweede helft van de jaren '70 en de eerste helft van de jaren '80 aangelegd. Het eerste deel opende in 1975 tussen. St. Priest-en-Jarez en St. Jean-Bonnefonds-Nord, waarna in maart 1975 de bypass van St. Jean-Bonnefonds opende. In juni 1975 opende het deel van Andrézieux-Bouthéon naar St. Priest-en-Jarez. Op 13 juni 1984 opende het deel van de A89 tot aan Feurs, waarna op 28 maart 1985 het laatste deel tussen Feurs en Andrézieux-Bouthéon opende.
Oorspronkelijk was de gehele route tussen Clermont-Ferrand en Saint-Étienne onderdeel van de A72, maar het grootste deel is omgenummerd naar A89 in 2006.
Openstellingsgeschiedenis
Van | Naar | Lengte | Datum |
---|---|---|---|
Saint-Priest-en-Jarez | Saint-Jean-Bonnefonds-Nord | 6 km | 00-00-1972 |
Andrézieux-Bouthéon | Villars | 8 km | 00-06-1974 |
Saint-Jean-Bonnefonds-Nord | Saint-Jean-Bonnefonds-Sud (N88) | 1 km | 00-03-1975 |
Villars | Saint-Priest-en-Jarez | 4 km | 00-06-1975 |
Grénieux (A89) | Feurs | 11 km | 13-06-1984 |
Feurs | Andrézieux-Bouthéon | 28 km | 28-03-1985 |
Verkeersintensiteiten
Het tolweggedeelte was behoorlijk rustig in 2014 met gemiddeld 22.900 voertuigen per dag tussen Nervieux en Saint-Étienne.[1] In Saint Étienne is de weg aanzienlijk drukker, met 79.400 voertuigen per etmaal in 2013.[2] Filevorming kan in die stad voorkomen.
Alternatieven
Voor de verkeersdrukte hoeft men over het algemeen geen alternatieven te zoeken, in de spits is de stad Saint Étienne druk, en amper te vermijden als men deze route neemt. Wel kan men het tolweggedeelte vermijden door de D1082 naar Balbigny te nemen, dit is de voormalige N82. De weg loopt op de oostoever van de Loire, maar men moet dan wel door redelijk wat plaatsen, wat het niet tot een erg snelle route maakt. Een eindje ten westen van de weg loopt de D8, op de overgang van het Centraal Massief naar de vlakten rond de Loire. Men moet dan door de stad Montbrison, alhoewel die wel een rondweg heeft. Vanaf Boën kan men dan de D1089 en D2089 nemen, de voormalige N89 naar Thiers en Clermont-Ferrand.
Tol
De A72 is een tolweg, in het beheer van de ASF.[3]
Rijstrookconfiguratie
Van | Naar | Rijstroken | lengte |
---|---|---|---|
N88 | St. Priest-en-Jarez | 2x2 | 6 km |
St. Priest-en-Jarez | Andrézieux-Bouthéon | 2x3 | 11 km |
Andrézieux-Bouthéon | A89 | 2x2 | 38 km |
Referenties
Autoroutes in Frankrijk |
---|
A1 • A2 • A3 • A4 • A5 • A6 • A7 • A8 • A9 • A10 • A11 • A12 • A13 • A14 • A15 • A16 • A19 • A20 • A21 • A22 • A23 • A25 • A26 • A27 • A28 • A29 • A30 • A31 • A33 • A34 • A35 • A36 • A38 • A39 • A40 • A41 • A42 • A43 • A45 • A46 • A47 • A48 • A49 • A50 • A51 • A52 • A54 • A55 • A57 • A61 • A62 • A63 • A64 • A65 • A66 • A68 • A69 • A71 • A72 • A75 • A77 • A79 • A81 • A82 • A83 • A84 • A85 • A86 • A87 • A88 • A89 A103 • A104 • A105 • A106 • A115 • A120 • A126 • A131 • A132 • A133 • A134 • A139 • A140 • A150 • A151 • A154 • A186 • A203 • A211 • A216 • A304 • A311 • A313 • A314 • A315 • A320 • A330 • A340 • A344 • A350 • A351 • A352 • A355 • A391 • A404 • A406 • A410 • A411 • A412 • A430 • A432 • A450 • A466 • A480 • A500 • A501 • A502 • A507 • A515 • A516 • A517 • A520 • A551 • A552 • A557 • A570 • A620 • A621 • A623 • A624 • A630 • A631 • A641 • A645 • A660 • A680 • A709 • A710 • A711 • A712 • A714 • A719 • A750 • A811 • A813 • A837 • A844 |