I/55 (Tsjechië)
I/55 | |||
Begin | Olomouc | ||
Einde | Břeclav (A) | ||
Lengte | 138 km | ||
|
De I/55 is een silnice in Tsjechië. De weg vormt een noord-zuidroute door het oosten van het land, vanaf Olomouc via tal van kleine stadjes naar de grens met Oostenrijk bij Břeclav. De route is 138 kilometer lang.
Routebeschrijving
De I/55 vormt een noord-zuidroute door het oosten van Moravië en bedient de plaatsen die niet door de westelijker lopende D46, D1 en D2 ontsloten worden. Het is één van twee primaire noord-zuidroutes door Moravië, maar is wel minder goed uitgebouwd dan de route via Brno, omdat de I/55 door een groot aantal bebouwde kommen loopt. Slechts een klein deel tussen Hulín en Otrokovice is al vervangen door de D55. De I/55 voert door afwisselend gebied, met soms vrij veel bos, meren en heuvels. Maar een paar plaatsen in dit gebied hebben rondwegen. De I/55 loopt ook op korte afstand van de grens met Slowakije. Het zuidelijkste plaatsje op de route is Břeclav, waarna de grens met Oostenrijk volgt. De Oostenrijkse B47 gaat dan verder naar Wien.
Geschiedenis
De I/55 is van oudsher één van twee primaire noord-zuidroutes van oost-Tsjechië, maar bedient behalve Olomouc verder geen grote steden, maar wel tal van kleine stadjes. Reeds in 1963 werd voorgesteld om de I/55 te vervangen door een vierstrooks dálnice. Op 8 november 2002 opende een kort stuk met 2x2 rijstroken ter hoogte van het knooppunt met de D35 nabij Olomouc. In 2006 en 2010 opende de eerste twee delen van de D55 tussen Hulín en Otrokovice. Tussen 2018 en 2021 is in Přerov een flyover aangelegd die aansluit op het knooppunt met de D1 ten westen van Přerov.[1] Tussen 2020 en 2022 is door de stad Přerov een nieuw tracé aangelegd dat op 31 oktober 2022 in gebruik werd genomen.[2]
Toekomst
Het is gepland om het grootste deel van de I/55 te vervangen door de D55. Dit is echter een lange-termijnsproject. De D55 moet tot aan de D2 bij Břeclav lopen.
Verkeersintensiteiten
In 2010 reden zo'n 13.000 voertuigen tussen Olomouc en Přerov en 13.000 tot 15.000 voertuigen tussen Otrokovice en Uherské Hradiškě. Daarna reden zo'n 9.000 voertuigen tot Veselí nad Moravou en 7.000 tot 9.000 voertuigen tot Hodonín. Daarna rijden 12.000 voertuigen tot de D2 bij Břeclav en 4.000 voertuigen tussen Břeclav en de grens met Oostenrijk.[3]
Referenties
Hoofdwegen van de 1e klasse in Tsjechië |
---|
I/2 • I/3 • I/4 • I/6 • I/7 • I/8 • I/9 • I/10 • I/11 • I/12 • I/13 • I/14 • I/15 • I/16 • I/17 • I/18 • I/19 • I/20 • I/21 • I/22 • I/23 • I/24 • I/25 • I/26 • I/27 • I/28 • I/29 • I/30 • I/31 • I/32 • I/33 • I/34 • I/35 • I/36 • I/37 • I/38 • I/39 • I/40 • I/41 • I/42 • I/43 • I/44 • I/45 • I/46 • I/47 • I/48 • I/49 • I/50 • I/51 • I/52 • I/53 • I/54 • I/55 • I/56 • I/57 • I/58 • I/59 • I/60 • I/61 • I/62 • I/63 • I/64 • I/65 • I/66 • I/67 • I/68 • I/69 • I/70 • I/71 • I/73 |