Interstate 43 in Wisconsin
I-43 | |||
Begin | Beloit | ||
Einde | Green Bay | ||
Lengte | 191 mi | ||
Lengte | 308 km | ||
|
De Interstate 43 of I-43 is een Interstate Highway in de Verenigde Staten, geheel gelegen in de staat Wisconsin. De autosnelweg verloopt van Beloit in het zuiden, via de grootste stad Milwaukee langs Lake Michigan tot aan Green Bay. De Interstate 43 is 308 kilometer lang.
Routebeschrijving
Southern Wisconsin
De Interstate 43 begint in Beloit, het grensplaatsje met Illinois, aan de Interstate 90, die van Madison naar Chicago loopt. De snelweg loopt naar het noordoosten, door het platteland van Wisconsin en telt 2x2 rijstroken. Ter hoogte van Darien kruist men de US 14, de hoofdweg tussen Chicago en Madison. In Elkhorn kruist men de US 12, een korte snelweg vanaf Chicago naar Madison, min of meer parallel aan de US 14. Het platteland is licht heuvelachtig, het wegennet is niet een gridpatroon zoals men in andere staten in het midwesten ziet. In dit veel van Wisconsin is ook redelijk veel bos, waar de I-43 regelmatig doorheen loopt. Ook is dit gedeelte van Wisconsin redelijk dichtbevolkt, met regelmatig kleine stadjes.
Milwaukee
De eerste voorstad van Milwaukee is New Berlin, een dunbebouwde suburb met 35.000 inwoners. Op sommige stukken is het wegdek erg slecht. De voorsteden van Milwaukee bestaan uit ruime vrijstaande woningen, met veel groen eromheen, wat resulteerd in een lage bebouwingsdichtheid. In Greenfield kruist men de Interstate 894, de westelijke randweg van Milwaukee. Vanaf hier telt de snelweg 2x3 rijstroken, en staat de weg bekend als de Rock Freeway. Men komt wat dichter bij Milwaukee zelf, en de woonwijken zijn ook wat dichter bebouwd hier. In Greenfield komt men langs een nooit afgebouwd knooppunt.
In het zuiden van Milwaukee voegt de I-43 in op de Interstate 94, de snelweg naar Chicago. Ook hier zijn 2x3 rijstroken beschikbaar. Men draait hier naar het noorden, en doorkruist Milwaukee. De snelweg ligt eerst verdiept, maar steekt verderop met een groot viaduct de rivier de Menomonee over. Hier zijn 4+3 rijstroken beschikbaar. Bij het Marquette Interchange slaat de I-94 af naar het westen, naar Madison en Minneapolis, en naar het oosten gaat de Interstate 794, een korte snelweg langs het Lake Michigan. Men passeert vlak langs het centrum van Milwaukee.
Ten noorden van het centrum komt men weer in de woonwijken terecht, en zijn er 2x3 rijstroken beschikbaar. De snelweg ligt hier verdiept. De snelweg loopt hier op ongeveer een kilometer afstand van Lake Michigan. Al in het noorden van Milwaukee versmalt de snelweg naar 2x2 rijstroken. Na Milwaukee komt men in de voorstad Mequon, een grote voorstad in oppervlakte, maar dun bebouwd, zodat het inwonertal niet boven de 24.000 uitkomt. De mensen hebben hier allemaal grote huizen met grote tuinen eromheen. De laatste voorstad is Grafton
Lake Michigan Shore
Ten noorden van Milwaukee loopt de snelweg dicht langs de kust van Lake Michigan, één van de grote meren van de Verenigde Staten. Tekenen van Nederlandse immigratie zijn hier zichtbaar, de snelweg passeert langs Oostburg. De eerste grotere stad ten noorden van Milwaukee is Sheboygan, een stad van 51.000 inwoners aan Lake Michigan. De snelweg loopt hierna pal naar het noorden over het platteland. De tweede wat grotere stad is Manitowoc, met 34.000 inwoners, eveneens aan Lake Michigan. Na Manitowoc draait de weg wat verder van Lake Michigan af, en komt men bij Green Bay, een stad met 100.000 inwoners. Men kruist de SR-172, een snelweg ten zuiden van Green Bay langs. Aan de noordkant van Green Bay eindigt de snelweg op de US 41, een alternatieve snelweg tussen Milwaukee en Green Bay.
Geschiedenis
Voorgeschiedenis
In het oorspronkelijke programma van de Interstate Highways waren maar twee routes in Wisconsin voorzien, I-90 en I-94. In 1953 werd gevraagd of er een derde route tussen Milwaukee en Green Bay aan toegevoegd kon worden, maar dit werd afgewezen. In 1963 werd door de Wisconsin Turnpike Commission een plan voorgesteld om een tolweg aan te leggen van Milwaukee naar Superior. Uiteindelijk werd hiervan alleen het zuidelijk deel tussen Milwaukee en Green Bay goedgekeurd.
In de planuitwerking werd het nummer Interstate 57 voorgesteld, die dan door de regio Chicago noordwaarts verlengd zou moeten worden, met een lange dubbelnummering met I-94 tussen Chicago en Milwaukee. Dit werd uiteindelijk afgewezen. Toen de bouw van de autosnelweg begon in 1963 was deze als de US 141 genummerd.
In 1973 werd een aanvraag gedaan voor een Interstate Highway tussen Beloit en Milwaukee, maar dit werd afgewezen. Dit deel is oorspronkelijk als State Route 15 aangelegd. Pas in 1988 werd het nummer I-43 toegekend aan de route en het volgende jaar verschenen de eerste wegwijzers met dit nummer.
Rock Freeway
Tussen 1966 en 1976 is de snelweg tussen Beloit en Milwaukee aangelegd. In 2019-2021 is het knooppunt met I-39/94 bij Beloit gereconstrueerd van een klaverblad tot een knooppunt met flyovers. Op 10 november 2021 opende de langste flyover voor verkeer van Milwaukee richting Rockford voor het verkeer.[1]
Airport Freeway
In 1966 opende het Airport Freeway-gedeelte in het zuiden van Milwaukee voor het verkeer.[2]
North - South Freeway
Het eerste deel van de North - South Freeway in Milwaukee opende in 1963 voor het verkeer tussen de Exits 76 en 80 in het noorden van de stad. In 1964 werd dit deel 1,5 kilometer zuidwaarts verlengd tot net ten noorden van het centrum. In 1966 opende het deel dat is dubbelgenummerd met de I-94 in het zuiden van Milwaukee. Begin 1969 opende het immense Marquette Interchange in het centrum van Milwaukee, waar de I-43 van de I-94 af gaat. Hiermee was de I-43 door Milwaukee voltooid.
Milwaukee - Green Bay
In 1981 was de snelweg tussen Milwaukee en Green Bay gereed.
Verkeersintensiteiten
Dagelijks rijden 17.000 tot 19.000 voertuigen tussen Beloit en de regio Milwaukee, stijgend naar 40.000 voertuigen nabij Waukesha. Door het zuiden van Milwaukee rijden 133.000 voertuigen op de dubbelnummering met I-41 en 123.000 tot 157.000 voertuigen op de dubbelnummering met I-94 ten zuiden van het centrum van Milwaukee. Door de noordelijke suburbs rijden zo'n 100.000 voertuigen per dag, dalend naar 50.000 voertuigen bij Port Washington en 20.000 voertuigen tussen Sheboygan en Manitowoc. Dit blijft stabiel op 20.000 voertuigen tussen Manitowoc en Green Bay, stijgend naar 35.000 voertuigen in Green Bay.
Rijstrookconfiguratie
Van | Naar | Rijstroken | Opmerkingen |
---|---|---|---|
Exit 0 | Exit 61 | 2x2 | |
Exit 61 | Exit 72 | 2x3 | Milwaukee |
Exit 72 | Exit 73 | 4+3 | Milwaukee |
Exit 73 | Exit 80 | 2x3 | Milwaukee |
Exit 80 | Exit 192 | 2x2 |
Referenties
Freeways in Milwaukee |
---|
Interstates en US Highways in Wisconsin |
---|
Interstate Highways in de Verenigde Staten |
---|
2 • 4 • 5 • 8 • 10 • 12 • 14 • 15 • 16 • 17 • 19 • 20 • 22 • 24 • 25 • 26 • 27 • 29 • 30 • 35 • 37 • 39 • 40 • 41 • 43 • 44 • 45 • 49 • 55 • 57 • 59 • 64 • 65 • 66 • 68 • 69 • 70 • 71 • 72 • 73 • 74 • 75 • 76 • 77 • 78 • 79 • 80 • 81 • 82 • 83 • 84 • 85 • 86 • 87 • 88 • 89 • 90 • 91 • 93 • 94 • 95 • 96 • 97 • 99 Auxiliary routes: Lijst van hulproutes van Interstate Highways • Business routes • Dubbelnummeringen • Federal Aid Highway Act • Langste Interstate Highways |