Interstate 605 in California
De Interstate 605 of I-605 is een Interstate Highway in de Amerikaanse staat California. De autosnelweg vormt een noord-zuidroute in de agglomeratie Los Angeles. De autosnelweg heet de San Gabriel River Freeway, één van de weinige autosnelwegen in Southern California die niet naar een stad op de route vernoemd is. De autosnelweg is vooral van belang ter ontsluiting van de vele suburbs. De Interstate 605 is 44 kilometer lang. Locals spreken vaak van The Six-oh-Five.
Routebeschrijving
De Interstate 605 begint ter hoogte van Rossmoor, ten oosten van Long Beach, op het knooppunt met de Interstate 405, die even ten zuiden van dit knooppunt de drukste weg van de Verenigde Staten is. De autosnelweg verloopt voornamelijk parallel aan de San Gabriel River naar het noorden. De autosnelweg voert door enkele kleine suburbs, zoals Los Alamitos en Hawaiian Gardens en ten westen van de autosnelweg ligt het grote Long Beach. Ter hoogte van Artesia kruist men de State Route 91, ook wel de Artesia Freeway, die van Carson naar Riverside verloopt. De autosnelweg vormt hierna de grens tussen Bellflower en Norwalk en een paar kilometer verderop kruist men de Interstate 105, die hier eindigt in Norwalk. De Interstate 605 telt hier 2x5 rijstroken. Men komt hierna bij het knooppunt met de Interstate 5, de Santa Ana Freeway, die van Los Angeles richting Santa Ana en San Diego verloopt. Hier gaat veel verkeer van en naar het noorden.
Men passeert hierna langs Santa Fe Springs, Los Nietos en ten westen van de autosnelweg ligt Pico Rivera. Na Whittier verloopt I-605 door heuvelachtig gebied en komt men in het dal van de SR-60 en I-10. In de verte zijn al de San Gabriel Mountains te zien, die tot 3000 meter hoog zijn en vaak sneeuw op de toppen kennen. In South El Monte kruist men de State Route 60 ofwel de Pomona Freeway, die van Los Angeles naar Riverside verloopt. I-605 telt hier nog steeds 2x5 rijstroken. Men doorkruist El Monte. Hier kruist men de Interstate 10, de San Bernardino Freeway, die van Los Angeles naar San Bernardino en Phoenix verloopt. I-605 eindigt uiteindelijk in Duarte op de Interstate 210, de Foothill Freeway, die van Pasadena naar San Bernardino verloopt. De Interstate 605 is één van de weinige snelwegen die alle 4 oost-westassen kruist.
Geschiedenis
De autosnelweg was ooit gepland onder het nummer I-13, in het nummeringsyssteem tussen I-5 en I-15. In 1958 werd echter gekozen voor I-605. In 1967 werd de naam San Gabriel River Freeway vastgelegd.
De bouw van I-605 begon in 1963 en opende in 1964 vanaf I-405 tot I-10. Het grootste deel van de autosnelweg was in 1966 voltooid. Het nieuwste gedeelte tot I-210 opende in 1971. Opvallend aan het ontwerp waren de lange rechte stukken vergeleken met bijvoorbeeld I-710.
Tussen 2023 en 2030 is I-605 voor $ 298 miljoen in meerdere fases gereconstrueerd.[1]
Openstellingsgeschiedenis
Van | Naar | Lengte | Opening[2] |
---|---|---|---|
Whittier Blvd | Peck Road | 5 km | 29-05-1964 |
Peck Road | I-10 | 6 km | 04-11-1964 |
Cecilia Street | Whittier Blvd | 8 km | 29-07-1965 |
183rd Street | Cecilia Street | 7 km | 15-06-1966 |
195th Street | 183rd Street | 1 km | 27-07-1966 |
Arrow Highway | I-210 | 3 km | 22-01-1971 |
I-10 | Arrow Highway | 6 km | 04-05-1971 |
HOV
Zie ook Los Angeles HOV system.
I-605 beschikt grotendeels over HOV lanes, namelijk vanaf I-405 in Long Beach tot aan I-10 in Baldwin Park, een lengte van bijna 35 kilometer. Alleen het noordelijkste deel van I-605 beschikt niet over HOV lanes.
Geschiedenis
De eerste HOV lanes openden op 2 april 1997 tussen South Street en Telegraph Road in Norwalk en Bellflower. Op 3 april 1998 werden de HOV lanes noordwaarts verlengd tot aan de I-10 in Baldwin Park. Op 1 maart 2000 of 2001 openden de HOV lanes vanaf de grens met Orange County tot South Street.
Bewegwijzering
Opvallend aan I-605 is het gebrek aan control cities op de bewegwijzering. Vanaf beide eindpunten wordt I-605 simpelweg als 'I-605 North' en 'I-605 South' bewegwijzerd, en op de route wordt 'thru traffic' bewegwijzerd. Het is één van de weinige Interstate Highways in de Verenigde Staten die geen gebruik maakt van control cities.
I-605 was ook notoir vanwege de verouderde bewegwijzering, tot in de jaren 2010 waren er nog veel wegwijzers met button copy en veel overgeplakte bewegwijzering. De bewegwijzering was ook niet aangepast op de bouw van de HOV lanes in de periode 1997-2001. Vanaf circa 2016 zijn veel oude wegwijzers vervangen.
Verkeersintensiteiten
Exit | Plaats | 2008 | 2012 | 2016 |
---|---|---|---|---|
Exit 1 | Long Beach (I-405) | 185.000 | 162.000 | 162.000 |
Exit 7 | Bellflower (SR-91) | 242.000 | 236.000 | 301.000 |
Exit 9 | Norwalk (I-105) | 298.000 | 292.000 | 295.000 |
Exit 11 | Norwalk (I-5) | 300.000 | 292.000 | 247.000 |
Exit 19 | South El Monte (SR-60) | 247.000 | 250.000 | 230.000 |
Exit 22 | El Monte (I-10) | 226.000 | 214.000 | 190.000 |
Exit 27 | Duarte (I-210) | 149.000 | 147.000 | 154.000 |
Congestie
De Interstate 605 in zuidelijke richting tussen Beverly Boulevard en Florence Avenue is het 5e grootste fileknelpunt van de Verenigde Staten. 681.000 uren worden jaarlijks per mijl verloren. Het is tevens de 43e meest kostbare file met een verlies van $ 70 miljoen per jaar.[3]
Referenties
Freeways in de metropool Los Angeles |
---|
Santa Ana Freeway • Golden State Freeway • Santa Monica Freeway • San Bernardino Freeway • • • • • • • • Glendale Freeway • Antelope Valley Freeway • Garden Grove Freeway • Moorpark Freeway • Terminal Island Freeway • Costa Mesa Freeway • Orange Freeway • Pomona Freeway • Chino Valley Freeway • Corona del Mar Freeway • Marina Freeway • Riverside Freeway • Hollywood Freeway • Ventura Freeway • Terminal Island Freeway • Arroyo Seco Parkway • Ronald Reagan Freeway • Santa Paula Freeway • Laguna Freeway • Ventura Freeway • Hollywood Freeway • Eastern Tollway • Eastern Tollway Extension |
Interstates en US Highways in de staat California |
---|
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • Fresno • Los Angeles • San Francisco • San Diego • Sacramento |