Interstate 69 in Michigan
I-69 | |||
Begin | Kinderhook | ||
Einde | Port Huron | ||
Lengte | 201 mi | ||
Lengte | 324 km | ||
|
De Interstate 69 of I-69 is een Interstate Highway in de Amerikaanse staat Michigan. De autosnelweg vormt een lange boog in het zuidoosten van de staat en verloopt vanaf Kinderhook aan de grens met Indiana via de hoofdstad Lansing naar de grens met Canada bij Port Huron. De route is 324 kilometer lang.
Routebeschrijving
De Interstate 69 in Indiana steekt bij Kinderhook de grens met Michigan over. De autosnelweg verloopt dan door vlak landbouwland naar het noorden, met af en toe kleine meren langs de route. Bij het plaatsje Coldwater kruist men de US 12. Bij het stadje Marshall kruist men de Interstate 94, de autosnelweg van Chicago naar Detroit. De weg vervolgt daarna zijn monotone route naar het noorden. Grote plaatsen liggen er op de 110 kilometer vanaf de grens tot Lansing niet.
Men bereikt dan Lansing, de hoofdstad van Michigan. I-69 voegt hier in op de Interstate 96, de autosnelweg van Grand Rapids naar Detroit. Aan de westkant van Lansing slaat de Interstate 496 af naar het centrum van Lansing, terwijl I-69 langs de west- en noordkant van de stad verloopt. Aan de noordkant van de stad kruist men de US 127, de snelweg van Jackson in het zuiden naar Mount Pleasant in het noorden.
De Interstate 69 heeft na Lansing een compleet oostelijke richting genomen. Men passeert verder door monotoon plattelandsgebied zonder veel hoogteverschillen of bossen. Men bereikt daarna de stad Flint, die 125.000 inwoners telt. Hier kruist men de Interstate 75, de autosnelweg van Detroit naar Sault Ste. Marie in het uiterste noorden van Michigan. Men komt dan langs het centrum van de stad en de snelweg telt hier 2x3 rijstroken. Aan de oostkant van Flint kruist men de Interstate 475, de oostelijke randweg van de stad.
Na Flint volgt opnieuw monotoon platteland. De belangrijkste weg die men hier kruist is de State Route 53, een hoofdweg van Detroit naar Port Austin aan het Lake Huron. 100 kilometer na Flint bereikt men de grensstad Port Huron. Vanaf hier zijn de Interstate 94 en Interstate 69 dubbelgenummerd tot de grens, om het doorgaand karakter van beide autosnelwegen aan te geven. De autosnelweg geeft hier via de Blue Water Bridge aansluiting op de Highway 402 naar Toronto.
Geschiedenis
Voorgeschiedenis
In het oorspronkelijke plan van de Interstate Highways van 1956 zou I-69 niet verder noordwaarts verlopen dan I-94 bij Marshall. Dit zou vooral dienen als verbinding tussen Indianapolis en Detroit. De staat Michigan had echter al wel voorzien dat de route later verder noordwaarts verlengd zou worden naar de hoofdstad Lansing.
Vanwege het gebrek aan grote steden op de route begon de bouw van I-69 niet zo snel als andere snelwegen die van en naar Detroit verliepen. I-69 zou uiteindelijk ook de laatste mainline Interstate Highway in Michigan zijn die voltooid zou worden.
Aanleggeschiedenis
De bouw van de snelweg begon eind jaren '50 als westelijke invalsweg van Flint. De eerste delen van dit traject openden in fases tussen 1960 en 1962. In 1964 opende ook het oostelijkste deel dat met I-94 samenvalt in Port Huron en toegang geeft naar de Blue Water Bridge naar Canada. In 1967 opende het zuidelijkste deel van de snelweg tussen de grens met Indiana en I-94 bij Marshall.
In 1971 opende een lang traject door Flint en verder oostwaarts tot Lapeer. Hiermee was Flint in die periode één van de best ontsloten kleinere steden in Michigan, zowel I-69 als I-75 waren hier in korte tijd al vroeg voltooid. De bouw van I-69 stagneerde daarna echter. De bouw werd pas eind jaren '70 hervat en tussen 1980 en 1984 openden de laatste delen van het oost-west traject tussen Flint en Port Huron, als regionale bypass van Detroit. In 1991 kwam I-69 ten oosten van Lansing gereed. Het laatste deel was de upgrade van de weg tussen Charlotte en Lansing, die op 22 oktober 1992 als autosnelweg werd geopend. Hiermee was I-69 voltooid door Michigan.
Openstellingsgeschiedenis
Van | Naar | Lengte | Opening |
---|---|---|---|
Exit 123 Lennon | Exit 128 Swartz Creek | 8 km | 00-00-1960 |
Exit 118 Durand | Exit 123 Lennon | 8 km | 00-00-1961 |
Exit 105 Perry | Exit 118 Durand | 21 km | 00-00-1962 |
Exit 200 Port Huron | Exit 201 Blue Water Bridge | 2 km | 00-00-1964 |
Exit 198 I-94 (Port Huron) | Exit 200 Port Huron | 3 km | 00-00-1966 |
Indiana state line | Exit 23 Tekonsha | 37 km | 01-11-1967 |
Exit 23 Tekonsha | Exit 38 I-94 (Marshall) | 24 km | 15-12-1967 |
Exit 38 I-94 (Marshall) | Exit 42 Convis | 6 km | 08-12-1970 |
Exit 128 Swartz Creek | Exit 155 Lapeer | 43 km | 00-00-1971 |
Exit 42 Convis | Exit 62 Charlotte | 32 km | 00-00-1972 |
Exit 80 I-96 (Lansing) | Exit 89 East Lansing | 14 km | 00-00-1984 |
Exit 184 Riley | Exit 196 I-94 (Port Huron) | 19 km | 00-00-1984 |
Exit 155 Lapeer | Exit 184 Riley | 47 km | 00-12-1984 |
Exit 89 East Lansing | Exit 98 Woodhull | 14 km | 00-1x-1987 |
Exit 98 Woodhull | Exit 105 Perry | 12 km | 00-00-1991 |
Exit 62 Charlotte | Exit 72 I-96 (Lansing) | 16 km | 22-10-1992 |
Latere aanpassingen
I-69 kent weinig congestie en is maar op een klein aantal trajecten van 2x3 rijstroken voorzien, namelijk langs de westzijde van Lansing en het traject door Flint. Deze zijn vermoedelijk direct bij de bouw met 2x3 rijstroken aangelegd. Tussen 2018 en 2022 is I-69 door Flint in meerdere fases gereconstrueerd, als eerste tussen I-75 en Downtown in 2018[1] en vervolgens door Downtown in 2021-2022.[2]
Verkeersintensiteiten
De snelweg is rustig, met veelal zo'n 20.000 á 25.000 voertuigen per dag. Richting Port Huron daalt dit na Flint tot 16.000 voertuigen.
Rijstrookconfiguratie
Van | Naar | Rijstroken | Opmerkingen |
---|---|---|---|
Exit 0 | Exit 133 | 2x2 | |
Exit 133 | Exit 143 | 2x3 | Flint |
Exit 143 | Exit 199 | 2x2 |
Referenties
Interstates en US Highways in de staat Michigan |
---|
Interstate 69 |
---|
Texas • Louisiana • Arkansas • Mississippi • Tennessee • Kentucky • Indiana • Michigan |