Lijst van wegopeningen in Polen
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Dit artikel is bedoeld om de wegopeningen in Polen bij te houden.
Naamgeving
In Polen gebruikt men veelal windrichtingen voor de namen van aansluitingen, vergelijkbaar met veel andere Europese landen;
- północ = noord
- wschód = oost
- południe = zuid
- zachód = west
Lijst
Datum | Weg | Van | Naar | Lengte | Rijstroken |
---|---|---|---|---|---|
13-10-2023 | Luboszów | Golnice | 17 km | 2x2 | |
13-10-2023 | Ostrów Mazowiecka-Północ | Śniadowo | 20 km | 2x2 | |
29-09-2023 | Kamienna Góra-północ | Lubawka | 12 km | 2x2 | |
28-09-2023 | Iłowa | t.p.v. Luboszów | 16 km | 2x2 | |
26-09-2023 | Koszalin-Zachód | Bobolice | 48 km | 2x2 | |
05-09-2023 | Moczydło | Miechów | 19 km | 2x2 | |
31-08-2023 | Tomaszów Lubelski-północ | Tomaszów Lubelski-południe | 10 km | 2x2 | |
12-08-2023 | Ełk-Południe | Wysokie | 23 km | 2x2 | |
12-08-2023 | Ełk-Pólnoc | Ełk-Wschód | 3 km | 2x2 | |
27-07-2023 | Olszyna | Żary-Zachód | 11 km | 2x2 | |
24-07-2023 | Bąków | Sieraków Śląski | 25 km | 2x2 | |
08-07-2023 | Sianów-Zachód | Sianów-Wschód | 5 km | 2x2 | |
07-07-2023 | Emilia | Aleksandrów Łódzki | 16 km | 2x2 | |
02-06-2023 | Łomża-Południe | Łomża-Zachód | 7 km | 2x2 | |
28-04-2023 | Lesznowola | Tarczyn-Południe | 17 km | 2x2 | |
22-12-2022 | Suwałki-Północ | Budzisko (grens Litouwen) | 24 km | 2x2 | |
21-12-2022 | Strzebielino | Gdynia-Wielki Kack | 34 km | 2x2 | |
21-12-2022 | Warszawa-wschód | Warszawa-Lubelska | 3 km | 2x3 | |
20-12-2022 | Ostróda-Zachód | Wirwajdy | 5 km | 2x2 | |
24-11-2022 | Piotrków Trybunalski | Kamieńsk | 20 km | 2x3 | |
12-11-2022 | Naprawa (tijdelijk) | Skomielna Biała | 3 km | 2x2 | |
21-10-2022 | Gruczno | Trzeciewiec | 14 km | 2x2 | |
14-10-2022 | t.h.v. Kamieńsk | 4 km | 2x3 | ||
10-10-2022 | Bożepole Wielkie | Strzebielino | 5 km | 2x2 | |
30-09-2022 | Żary-Zachód | Iłowa | 25 km | 2x2 | |
13-09-2022 | Szczuczyn | Ełk-Południe | 23 km | 2x2 | |
01-09-2022 | Świecie-południe | Gruczno | 3 km | 2x2 | |
30-08-2022 | Warszawa-Lotnisko | Lesznowola | 7 km | 2x2 | |
19-08-2022 | Świecie-Północ | Świecie-Zachód | 7 km | 2x2 | |
17-08-2022 | Dłużniewo | Płońsk-Północ | 9 km | 2x2 | |
06-08-2022 | Sartowice | Świecie-Północ | 5 km | 2x2 | |
15-07-2022 | t.h.v. Dłużniewo | 2 km | 2x2 | ||
14-07-2022 | Napierki | Mława-wschód | 14 km | 2x2 | |
01-07-2022 | Świecie-Zachód | Świecie-Południe | 5 km | 2x2 | |
30-06-2022 | Nowe Marzy | Sartowice | 8 km | 2x2 | |
25-06-2022 | Aleksandrów Łódzki | Łódź-Lublinek | 12 km | 2x2 | |
15-06-2022 | Trzeciewiec | Bydgoszcz-północ | 5 km | 2x2 | |
21-05-2022 | Niedrzwica Duży | Kraśnik-północ | 20 km | 2x2 | |
29-04-2022 | Zdziary | Rudnik nad Sanem | 8 km | 2x2 | |
31-12-2021 | Wysokie | Raczki | 19 km | 2x2 | |
23-12-2021 | Łowisko | Sokołów Małopolski-Północ | 8 km | 2x2 | |
23-12-2021 | Napierki | Mława-wschód | 14 km | 1x2 | |
23-12-2021 | Mława-wschód | Strzegowo-Północ | 22 km | 2x2 | |
22-12-2021 | Kamieńsk | Radomsko | 17 km | 2x3 | |
22-12-2021 | Strzegowo-Północ | Dłużniewo | 28 km | 2x2 | |
21-12-2021 | t.h.v. Kruszyna | Częstochowa-Północ | 12 km | 2x3 | |
20-12-2021 | Warszawa-ulica Puławska | Przyczółkowa | 5 km | 2x3 | |
16-12-2021 | Kraśnik-północ | Janów Lubelski-południe | 34 km | 2x2 | |
16-12-2021 | Lublin-Sławinek | Niedrzwica Duża | 12 km | 2x2 | |
06-12-2021 | Rudnik nad Sanem | Łowisko | 28 km | 2x2 | |
30-11-2021 | Lubień | Naprawa (tijdelijk) | 7 km | 2x2 | |
29-11-2021 | Tomaszów Lubelski-północ | Tomaszów Lubelski-południe | 10 km | 1x2 | |
10-11-2021 | Polkowice-północ | Polkowice-południe | 8 km | 2x2 | |
03-11-2021 | Radomsko | t.h.v. Kruszyna | 13 km | 2x3 | |
30-10-2021 | Bydgoszcz-Błonie | Szubin-północ | 10 km | 2x2 | |
29-10-2021 | Polkowice-południe | Lubin-północ | 6 km | 2x3 | |
11-10-2021 | Lasy Janowskie | Zdziary | 9 km | 2x2 | |
04-10-2021 | Szczepanowice | Widoma | 13 km | 2x2 | |
16-08-2021 | Kępno | Baranów | 7 km | 2x2 | |
09-08-2021 | Kolno | Stawiski | 16 km | 2x2 | |
20-07-2021 | Stawiski | Sczuczyn | 18 km | 2x2 | |
14-07-2021 | Śniadowo | Łomża-Południe | 17 km | 2x2 | |
14-06-2021 | Janów Lubelskie-południe | Lasy Janowskie | 9 km | 2x2 | |
17-05-2021 | Pyrzowice | Podwarpie | 10 km | 2x2 | |
27-04-2021 | Goleniów | Rzęśnica | 19 km | 2x2 | |
14-04-2021 | Parłówko | Miękowo | 22 km | 2x2 | |
31-12-2020 | Bydgoszcz-Północ | Bydgoszcz-Błonie | 13 km | 2x3 | |
22-12-2020 | Warszawa-Wilanów | Warszawa-Lubelska | 14 km | 2x3 / 2x4 | |
19-12-2020 | Wałcz-Zachód | Witankowo | 18 km | 2x2 | |
17-12-2020 | Tarczyn-południe | Grójec | 5 km | 2x2 | |
28-11-2020 | Kobylanka | Stargard-Zachód | 6 km | 2x2 | |
12-10-2020 | Szubin-północ | Żnin-północ | 18 km | 2x2 | |
14-08-2020 | Warszawa-Lubelska | Mińsk Mazowiecki | 15 km | 2x3 | |
14-08-2020 | Warszawa-Lubelska | Góraszka | 1 km | 2x3 | |
11-07-2020 | Góraszka | Kołbiel | 14 km | 2x3 | |
10-06-2020 | Kliniska Wielkie | Szczecin-Dąbie | 10 km | 2x2 | |
15-05-2020 | rondweg Szczuczyn (2e rijbaan) | 8 km | 2x2 | ||
31-12-2019 | Bydgoszcz-Północ | Bydgoszcz-Opławiec | 15 km | 2x2 | |
23-12-2019 | Częstochowa-Północ | Częstochowa-Południe | 23 km | 2x2 | |
23-12-2019 | Żnin-Północ | Mieleszyn | 28 km | 2x2 | |
23-12-2019 | Kołbiel | Garwolin/Miętne | 13 km | 2x2 | |
20-12-2019 | tweede brug over de Odra bij Cigacice | 1 km | 2x2 | ||
19-12-2019 | grens Mazowiecki/Świętokrzyskie | Skarżysko-Kamienna | 8 km | 2x2 | |
14-12-2019 | Poznań-zachód | Radomicko | 50 km | 2x2 | |
29-11-2019 | Koszalin-północ | Koszalin-wschód | 3 km | 2x2 | |
07-11-2019 | Szczecinek-północ | Turowo | 12 km | 2x2 | |
10-10-2019 | Kołobrzeg-zachód | Koszalin-północ | 44 km | 2x2 | |
10-10-2019 | Bielice | Koszalin-zachód | 2 km | 2x2 | |
10-10-2019 | Radziejowice | Przeszkoda | 10 km | 2x2 | |
30-09-2019 | Płoty | Kołobrzeg-zachód | 39 km | 2x2 | |
28-09-2019 | Skomielna Biała | Chabówka | 5 km | 2x2 | |
06-09-2019 | Ryki-północ | Skrudki | 13 km | 2x2 | |
02-08-2019 | Częstochowa-Południe | Pyrzowice | 33 km | 2x2 | |
04-07-2019 | Garwolin-południe | Ryki-północ | 30 km | 2x2 | |
01-07-2019 | / | Olsztyn-południe | Olsztyn-Jaroty | 6 km | 2x2 |
19-06-2019 | Skrudki | Kurów-Zachód | 13 km | 2x2 | |
08-05-2019 | Goleniów-lotnisko | Osina | 10 km | 2x2 | |
00-04-2019 | Goleniów | Goleniów-lotnisko | 4 km | 2x2 | |
13-04-2019 | Suwałki-południe | Suwałki-północ | 12 km | 2x2 | |
07-04-2019 | Osina | Nowogard-zachód | 6 km | 2x2 | |
01-02-2019 | Olsztyn-Jaroty | Olsztyn-Wschód | 9 km | 2x2 | |
21-12-2018 | Mnichów | Jędrzejów-północ | 4 km | 2x2 | |
20-12-2018 | Niedoradz | Nowa Sól-południe | 17 km | 2x2 | |
20-12-2018 | Olsztyn-wschód | t.p.v. Wójtowo | 2 km | 2x2 | |
13-12-2018 | Brzegi | Mnichów | 7 km | 2x2 | |
06-12-2018 | Olsztyn-zachód | Olsztyn-południe | 10 km | 2x2 | |
30-11-2018 | Przeszkoda | Paszków | 13 km | 2x2 | |
30-11-2018 | Zielona Góra-północ | Niedoradz | 13 km | 2x2 | |
09-11-2018 | Radomicko | Leszno-południe | 21 km | 2x2 | |
31-10-2018 | Żuławy-wschód | Elbląg | 16 km | 2x2 | |
31-10-2018 | Kiezmark (tijdelijk) | Nowy Dwór Gdański | 12 km | 2x2 | |
26-10-2018 | Nowy Dwór Gdański | Żuławy-wschód | 4 km | 2x2 | |
19-10-2018 | Wyszków | Poręba | 13 km | 2x2 | |
19-10-2018 | Radom-Północ | Radom-Południe | 25 km | 2x2 | |
18-10-2018 | Koszwały | Kiezmark (tijdelijk) | 8 km | 2x2 | |
15-10-2018 | Legnica | Bolków | 36 km | 2x2 | |
05-10-2018 | Leszno-południe | Kaczkowo | 10 km | 2x2 | |
17-09-2018 | Poręba | Brok | 16 km | 2x2 | |
15-09-2018 | Nowa Sól-południe | Kaźmierzów | 33 km | 2x2 | |
04-09-2018 | Chęciny | Brzegi | 9 km | 2x2 | |
27-08-2018 | Lubin-północ | Lubin-południe | 10 km | 2x2 | |
22-08-2018 | Puławy-Azoty | Kurów-Zachód | 11 km | 2x2 | |
20-07-2018 | Podborze | Prosienica | 9 km | 2x2 | |
25-06-2018 | Lubin-Południe | Legnica-Zachód | 17 km | 2x2 | |
23-05-2018 | Kępno-północ | Kępno | 4 km | 2x2 | |
07-05-2018 | Legnica-Zachód | Legnica | 6 km | 2x2 | |
30-12-2017 | Mężenin | Jeżewo | 14 km | 2x2 | |
22-12-2017 | Olsztyn-południe | Olsztynek-wschód | 13 km | 2x2 | |
22-12-2017 | Warszawa-Marki | oude S8 Radzymin | 15 km | 2x3 | |
22-12-2017 | Prosienica | Zambrów | 15 km | 2x2 | |
22-12-2017 | Ostróda-północ | Ostróda | 7 km | 2x2 | |
22-12-2017 | Ostróda | Ostróda-zachód | 9 km | 2x2 | |
22-12-2017 | Krościna | Wrocław-północ | 29 km | 2x2 | |
07-12-2017 | Świlcza | Rzeszów-południe | 6 km | 2x2 | |
06-12-2017 | Rychnowo | Olsztynek-Zachód | 11 km | 2x2 | |
06-11-2017 | Korzeńsko | Krościna | 20 km | 2x2 | |
20-10-2017 | Sulechów | Zielona Góra-północ | 13 km | 2x2 | |
09-10-2017 | Gorzów Wielkopolski-północ | Gorzów Wielkopolski-południe | 10 km | 2x2 | |
23-09-2017 | Jędrzejów-północ | Wodzisław | 20 km | 2x2 | |
01-09-2017 | Sokołów Małopolski-północ | Stobierna | 12 km | 1x2 | |
30-08-2017 | Jarocin-północ | Jarocin-Południe | 10 km | 2x2 | |
11-08-2017 | Ostróda-południe | Rychnowo | 12 km | 2x2 | |
12-07-2017 | Radom-południe | Szydłowiec-południe | 18 km | 2x2 | |
12-07-2017 | Ostrów Wielkopolski-zachód | Ostrów Wielkopolski-południe | 13 km | 2x2 | |
29-06-2017 | Kraków-Nowa Huta | Kraków-Rybitwy | 5 km | 2x3 | |
23-06-2017 | Nidzica-północ | Napierki | 23 km | 2x2 | |
23-05-2017 | Szydłowiec-południe | tijdelijk einde | 4 km | 2x2 | |
04-05-2017 | Mieleszyn | Gniezno | 19 km | 2x2 | |
22-12-2016 | Wiśniewa | Mężenin | 15 km | 2x2 | |
19-12-2016 | Miłomłyn-północ | Ostróda-północ | 9 km | 2x2 | |
09-12-2016 | Lublin-Sławinek | Lublin-Węglin | 10 km | 2x2 | |
19-10-2016 | Międzyrzecz-północ | Międzyrzecz-południe | 6 km | 2x2 | |
20-07-2016 | Rzeszów-wschód | Jarosław-zachód | 41 km | 2x2 | |
14-07-2016 | Miłomłyn-północ | Miłomłyn-północ | 1 km | 2x2 | |
01-07-2016 | Łódź-północ | Tuszyn | 41 km | 2x2 | |
01-07-2016 | Rzgów | Łódź-Południe | 5 km | 2x2 | |
20-09-2015 | Warszawa-Ulica Powązkowska | Warszawa-Praga-Północ | 5 km | 2x3 / 2x5 | |
24-07-2015 | Buczkowice | Żywiec | 9 km | 2x2 | |
17-07-2015 | Wolica | Opacz | 6 km | 2x3 | |
19-12-2014 | Poznań/Tarnowo Podgórne | Poznań-Rokietnica | 5 km | 2x2 | |
29-11-2014 | Sieradz-południe | Łask | 34 km | 2x2 | |
06-11-2014 | Bielsko-Biała-Mikuszowice | Buczkowice | 6 km | 2x2 | |
31-10-2014 | / / | Lublin-Rudnik | Lublin-Sławinek | 10 km | 2x3 |
30-10-2014 | Tarnów-północ | Dębica-wschód | 35 km | 2x2 | |
29-10-2014 | Wieluń | Sieradz-południe | 40 km | 2x2 | |
15-10-2014 | / | Lublin-Rudnik | Lublin-Felin | 13 km | 2x2 |
25-09-2014 | / | Jastków | Lublin-Sławinek | 8 km | 2x2 |
15-09-2014 | Kaczkowo | Korzeńsko | 29 km | 2x2 | |
08-08-2014 | Łask | Róża | 8 km | 2x2 | |
17-06-2014 | Szczecin-Kijewo | Szczecin-Dąbie | 4 km | 2x2 | |
23-05-2014 | Świerklany | Mszana | 8 km | 2x2 | |
15-05-2014 | Gorzów Wielkopolski-południe | Międzyrzecz-północ | 38 km | 2x2 | |
30-04-2014 | Włocławek-Zachód | Kowal | 20 km | 2x2 | |
11-04-2014 | Róża | Rzgów | 16 km | 2x2 | |
11-04-2014 | Pabianice/Dobrón | Róża | 4 km | 2x2 | |
23-12-2013 | Radymno | grens met Oekraïne | 22 km | 2x2 | |
21-12-2013 | Syców | Wieluń | 45 km | 2x2 | |
21-12-2013 | Czerniewice | Włocławek-Zachód | 45 km | 2x2 | |
20-12-2013 | Jarosław-Zachód | Jarosław-Wschód | 9 km | 2x2 | |
19-12-2013 | bypass Stawiski | 6 km | 1x2 | ||
13-12-2013 | Rzeszów-zachód | Świlcza | 4 km | 2x2 | |
30-10-2013 | Dębica-wschód | Rzeszów-północ | 37 km | 2x2 | |
18-09-2013 | Warszawa-południe | Warszawa-ulica Puławska | 2 km | 2x3 | |
06-09-2013 | Warszawa-Aleja Krakowska | Warszawa-południe | 5 km | 2x3 | |
06-09-2013 | Warszawa-południe | Warszawa-Port lotniczy Warszawa-Okęcie | 3 km | 2x3 | |
21-08-2013 | Międzyrzecz-południe | Jordanowo | 12 km | 2x2 | |
31-07-2013 | Konotopa | Warszawa-Aleja Krakowska | 6 km | 2x3 | |
11-07-2013 | Świebodzin-północ | Świebodzin-południe | 5 km | 2x2 | |
11-07-2013 | / | Lublin-Witosa | Piaski-zachód | 12 km | 2x2 |
10-07-2013 | Kielce-zachód | Kielce/Chęciny (2e rb) | 16 km | 2x2 | |
18-06-2013 | Świebodzin-południe | Sulechów | 21 km | 2x2 | |
14-06-2013 | Port lotniczy Warszawa-Okęcie | Ulica Marynarska | 2 km | 2x3 | |
28-05-2013 | Kurów-zachód | Jastków | 24 km | 2x2 | |
27-05-2013 | Jarosław-Wschód | Przemyśl/Radymno | 18 km | 2x2 | |
27-05-2013 | Jordanowo (A2) | Świebodzin-północ | 5 km | 2x2 | |
18-05-2013 | Kielce-północ | Kielce-zachód (2e rb) | 7 km | 2x2 | |
30-11-2012 | Oleśnica-wschód | Syców-wschód | 25 km | 2x2 | |
30-11-2012 | Mszana | Tsjechische grens | 10 km | 2x2 | |
29-11-2012 | Szarów | Tarnów-Północ | 57 km | 2x2 | |
13-11-2012 | Kowal | Łódź-Północ | 84 km | 2x2 | |
08-11-2012 | Olszyntek | Nidzica | 28 km | 2x2 | |
30-10-2012 | Poznań-Rokietnica | Poznań-Północ | 8 km | 2x2 | |
26-10-2012 | Piotrków Trybunalski | Rawa Mazowiecka | 61 km | 2x2 | |
16-10-2012 | Rawa Mazowiecka | Adamowoice | 22 km | 2x2 | |
06-10-2012 | Wrocław-Psie Pole | Oleśnica | 22 km | 2x2 | |
02-10-2012 | Zambrów | Wiśniewa | 11 km | 2x2 | |
29-09-2012 | Olsztynek-Wschód | Olsztynek-Zachód | 6 km | 2x2 | |
29-09-2012 | Olsztynek-Zachód | tijdelijk Olsztynek | 3 km | 2x2 | |
12-09-2012 | Jeżewo | Białystok | 25 km | 2x2 | |
10-09-2012 | Stobierna | Rzeszów-Wschód | 7 km | 1x2 / 2x2 | |
10-09-2012 | Rzeszów-Centralny | Rzeszów-Wschód | 6 km | 2x2 | |
29-08-2012 | Mińsk Mazowiecki | Kałuszyn | 21 km | 2x2 | |
31-07-2012 | Pasłęk-Północ | Miłomłyn | 38 km | 2x2 | |
14-07-2012 | Łódź-Lublinek | Pabianice-Dobroń | 10 km | 2x2 | |
09-06-2012 | Gdańsk-Południe | Koszwaly | 18 km | 2x2 | |
07-06-2012 | Warszawa-Praga-Północ | Marki | 7 km | 2x3 | |
06-06-2012 | Skierniewice | Grodzisk Mazowiecki | 42 km | 2x2 | |
04-06-2012 | Gniezno | Poznań-Wschód | 35 km | 2x2 | |
03-06-2012 | Poznań-Dabrówka | Poznań-Zachód | 4 km | 2x2 | |
03-06-2012 | Łódź-Północ | Skierniewice | 34 km | 2x2 | |
03-06-2012 | Stryków | Łódź-Północ | 3 km | 2x2 | |
01-06-2012 | Pyrzowice | Zabrze-Północ | 28 km | 2x3 | |
01-06-2012 | Lotnisko Pyrzowice | Pyrzowice | 2 km | 2x2 | |
27-05-2012 | Grodzisk Mazowiecki | Pruszków | 13 km | 2x2 | |
23-05-2012 | Pruszków | Konotopa | 5 km | 2x3 | |
23-05-2012 | Konotopa | Warszawa-Zachód | 2 km | 2x3 | |
19-05-2012 | Łódź-Lublinek | Pabianice | 1 km | 2x2 | |
22-12-2011 | Zabrze-Północ | Gliwice-Maciejów | 8 km | 2x3 | |
22-12-2011 | Nowogard-Zachód | Nowogard-Wschód | 9 km | 2x2 | |
21-12-2011 | Kock | Wola Skromowska | 8 km | 1x2 | |
17-12-2011 | Kielce | Cedzyna | 7 km | 2x2 | |
16-12-2011 | Miękowo | Goleniów | 4 km | 2x2 | |
30-11-2011 | Duitse grens | Nowy Tomyśl | 105 km | 2x2 | |
28-11-2011 | Poznań-Swadzim | Poznań-Dabrówka | 8 km | 2x2 | |
28-10-2011 | Bielsko-Biała-Krzemionki | Bielsko-Biała-Mikuszowice | 6 km | 2x2 | |
28-10-2011 | Bielsko-Biała-Rosta | Bielsko-Biała-Krzemionki | 3 km | 2x2 | |
14-10-2011 | Nowe Marzy | Toruń-Czerniewice | 62 km | 2x2 | |
30-09-2011 | Gliwice-Maciejów | Gliwice-Sośnica | 6 km | 2x3 / 2x5 | |
31-08-2011 | Wrocław-Lotnisko | Wrocław-Połnóc (S5) | 11 km | 2x3 | |
20-08-2011 | Bielsko-Biała–Krakowska | 3 km | 2x2 | ||
28-07-2011 | Elbląg-Bogaczewo | Pasłęk Północ | 14 km | 2x2 | |
15-07-2011 | Wrocław-Widawa | Wrocław-Pawłowice | 11 km | 2x3 | |
15-07-2011 | Miękowo | Goleniów | 5 km | 1x2 | |
13-07-2011 | Troszyn | Ostromice | 6 km | 2x2 | |
05-05-2011 | Wrocław-Południe | Wrocław-Lotnisko | 7 km | 2x3 | |
27-04-2011 | Skarżysko-Kamienna | Występa | 17 km | 2x2 | |
21-04-2011 | Żory-Rowień | Świerklany | 7 km | 2x3 | |
19-01-2011 | Warszawa-Zachód | Warszawa-Powazkowska | 8 km | 2x3 | |
30-12-2010 | Myślibórz | Gorzów Wielkopolski | 27 km | 2x2 | |
30-12-2010 | Magnice | A4 | 6 km | 2x2 | |
15-12-2010 | Bełk | Żory-Rowień | 8 km | 2x3 | |
26-10-2010 | Słupsk-W | Słupsk-O | 16 km | 1x2 | |
22-10-2010 | Pyrzyce | Myślibórz | 27 km | 2x2 | |
26-05-2010 | Klucz (A6) | Pyrzyce | 28 km | 2x2 | |
05-03-2010 | Szare | Laliki | 2 km | 1x2 | |
23-12-2009 | Gliwice (A4) | Bełk | 15 km | 2x3 | |
21-12-2009 | Stargard Szczeciński-W | Stargard Szczeciński-O | 14 km | 2x2 | |
18-12-2009 | Bydgoszcz-W (S5) | Bydgoszcz-O (S5) | 8 km | 2x2 | |
16-12-2009 | Wyrzysk-W | Wyrzysk-O | 8 km | 1x2 | |
16-12-2009 | Grójec-Kępina | Białobrzegi-Falęcice | 18 km | 2x2 | |
??-11-2009 | ] | Ostrów Wielkopolski-Z | Ostrów Wielkopolski-O | 6 km | 1x2 |
28-10-2009 | Kraków-Wielicka | Szarów | 20 km | 2x2 | |
19-09-2009 | Występa | Kielce-Północ | 7 km | 2x2 | |
14-08-2009 | Zgorzelec | Krzyżowa (A18) | 50 km | 2x2 | |
03-07-2009 | Płońsk-Z | Płońsk-N | 5 km | 2x2 | |
07-06-2009 | Kórnik | Krzesiny (A2) | 14 km | 2x2 | |
??-06-2009 | Lubień-N | Lubień-Z | 4 km | 2x2 | |
18-02-2009 | Radzymin-N | Wyszków-Z | 17 km | 2x2 | |
22-12-2008 | Stryków ( ) | Stryków I | 2 km | 2x2 | |
11-12-2008 | Laliki | Zwardoń | 5 km | 1x2 | |
05-12-2008 | Milówka | Laliki | 5 km | 2x2 | |
14-11-2008 | Wyszków-Z | Turzyn | 13 km | 2x2 | |
17-10-2008 | Rusocin | Nowe Marzy | 90 km | 2x2 | |
19-09-2008 | Grójec-Głuchów | Grójec-Kępina | 8 km | 2x2 | |
05-09-2008 | Racula | Nowa Sól | 15 km | 2x2 | |
16-07-2008 | Białobrzegi-Sucha | Jedlińsk | 15 km | 2x2 | |
11-07-2008 | Puławy-W | Puławy-O | 13 km | 2x2 | |
01-05-2008 | Hrebenne-N | Oekraïnse grens | 2 km | 1x2 | |
18-04-2008 | Międzyrzec Podlaski-N | Międzyrzec Podlaski-Z | 7 km | 1x2 | |
??-03-2008 | Myślenice | Pcim | 9 km | 2x2 | |
27-11-2007 | Gorzów Wielkopolski-N | Gorzów Wielkopolski-Z | 10 km | 1x2 | |
??-11-2007 | Skoczowa | Skoczowa | 6 km | 2x2 | |
26-09-2007 | Garwolin-N | Garwolin-Z | 13 km | 2x2 | |
08-01-2007 | Żywiec | Przybędza | 8 km | 2x2 | |
??-12-2006 | Pcim | Lubień-N | 3 km | 2x2 | |
28-11-2006 | Oleśnica-W | Oleśnica-O | 8 km | 2x2 | |
20-11-2006 | Pyrzowice | Podwarpie | 10 km | 1x2 | |
26-07-2006 | Modła | Stryków (A1) | 104 km | 2x2 | |
??-??-2006 | Bielsko-Biała | Pogórze | 16 km | 2x2 | |
15-11-2005 | Mała Nieszawka | Toruń-Czerniewice | 11 km | 2x2 | |
28-10-2005 | Kleszczów | Gliwice-Sośnica | 19 km | 2x3 | |
25-01-2005 | Gliwice-Sośnica | Chorzów-Batory | 16 km | 2x3 | |
27-10-2004 | Nowy Tomyśl | Poznań-Grunwald | 50 km | 2x2 | |
11-10-2004 | Piaski-W | Piaski-O | 4 km | 2x2 | |
16-12-2003 | Ostrów Mazowiecka-Z | Ostrów Mazowiecka-N | 8 km | 2x2 | |
04-12-2003 | Nogowczyce | Kleszczów | 18 km | 2x2 | |
27-11-2003 | Poznań-Nowe Miasto (S11) | Września | 38 km | 2x2 | |
23-09-2003 | Sidzina | Kraków-Wielicka | 1 km | 2x2 | |
12-09-2003 | Poznań-Grunwald | Poznań-Nowe Miasto (S11) | 13 km | 2x2 | |
??-07-2003 | Białobrzegi-Falęcice | Białobrzegi-Sucha | 8 km | 2x2 | |
20-12-2002 | Września | Modła | 48 km | 2x2 | |
??-??-2002 | Śmigiel-N | Śmigiel-Z | 6 km | 2x2 | |
30-11-2001 | Chorzów-Batory | Katowice-Mikołowska | 4 km | 2x2 | |
21-07-2001 | Dąbrówka | Nogowczyce | 34 km | 2x2 | |
16-12-2000 | Prądy | Dąbrówka | 21 km | 2x2 | |
16-12-2000 | Wrocław | Przylesie | 41 km | 2x2 | |
30-09-2000 | Przylesie | Prądy | 29 km | 2x2 | |
10-11-1999 | Katowice-Mikołowska | Katowice-Francuska | 2 km | 2x2 | |
09-10-1998 | Radzymin-Z | Radzymin-N | 7 km | 2x2 | |
??-??-1998 | Toruń-Czerniewice | Lubicz | 10 km | 1x2 | |
30-10-1996 | Katowice-Murckowska | Mysłowice (S1) | 6 km | 2x2 | |
30-10-1996 | Katowice-Francuska | Katowice-Murckowska | 2 km | 2x2 | |
27-10-1995 | Sidzina | Opatkowice | 5 km | 2x2 | |
??-??-1995 | Międzyświeć | Cieszyn | 12 km | 2x2 | |
??-??-1995 | Sulechów | Racula | 21 km | 1x2 | |
15-07-1994 | Duitse grens | Zgorzelec | 2 km | 2x2 | |
??-??-1993 | Kraków-Tyniecka | Sidzina | 4 km | 2x2 | |
04-09-1991 | Mysłowice (S1) | Jaworzno-Byczyna | 19 km | 2x2 | |
29-11-1990 | Mysłowice (S1) | Jaworzno-Byczyna | 19 km | 1x2 | |
00-00-1989 | Tuszyn | Piotrków Trybunalski | 17 km | 2x2 | |
08-12-1988 | Balice | Kraków-Tyniecka | 7 km | 2x2 | |
22-11-1986 | Jaworzno-Byczyna | Chrzanów | 6 km | 2x2 | |
??-??-1986 | Sosnowiec | Katowice | 7 km | 2x2 | |
??-??-1984 | Gdynia-Ulica Morska | Gdynia | 14 km | 2x2 | |
03-01-1983 | Chrzanów | Balice | 29 km | 2x2 | |
??-??-1983 | Dąbrowa Górnicza | Tychy | 30 km | 2x2 | |
??-??-1982 | Goleniów | Rzęśnica | 20 km | 2x2 | |
??-??-1977 | Gdynia | Pruszcz Gdański | 39 km | 2x2 | |
??-??-1938 | Elbląg | Russische grens | 50 km | 1x2 | |
??-??-1938 | Kołbaskowo | Rzęśnica | 26 km | 2x2 | |
17-10-1937 | Golnice | Krzywa ( ) | 17 km | 2x2 | |
27-09-1936 | Duitse grens | Kołbaskowo | 3 km | 2x2 | |
23-09-1936 | Krzywa ( ) | Wrocław | 91 km | 2x2 |