N157 (Frankrijk)
N157 | |||
Begin | La Gravelle | ||
Einde | Rennes | ||
Lengte | 42 km | ||
|
De N157 of RN157 is een route nationale in Frankrijk, gelegen in Bretagne. De weg vormt de voortzetting van de A81 vanaf La Gravelle tot Rennes en is een voie express met een lengte van 42 kilometer. De oorspronkelijke route was aanzienlijk langer en verliep maximaal van Orléans tot Rennes over een lengte van 294 kilometer.
Routebeschrijving
Ex-N157: Orléans - Rennes
D2157 (Loiret)
De ex-N157 begint in Orléans als de D2157 van het departement Loiret. Het eerste deel in het stedelijk gebied van Orléans valt samen met de ex-N155. Aan de rand van Orléans splitsen beide routes, de D2157 voert dan westwaarts door een bosgebied en over kaal akkerland met relatief weinig dorpen.
D357 (Loir-et-Cher)
De weg voert dan als de D357 door het noorden van het departement Loir-et-Cher. Er liggen geen grotere plaatsen op de route, de passeert ruim ten noorden van Vendôme, waar men de N10 kruist. De D357 wordt gekenmerkt door lange rechte stukken door glooiend akkerland, maar er zijn ook enkele ondiepe rivierdalen.
D357 (Sarthe)
In het departement Sarthe voert de D357 naar de stad Le Mans. Dit deel van de route kent enkele grotere dorpen op de route. Ook is er wat meer bebossing maar de hoogteverschillen zijn klein. De historische route voert dwars door het centrum van Le Mans, maar er zijn ook rondwegen zoals de ex-N23 en de A11 voorhanden. Aan de oostkant van Le Mans kruist men de A28 en aan de westkant van Le Mans is een aansluiting op de A11. Westelijk van Le Mans loopt de A81 parallel aan de D357. De A11 verloopt zowel ten noorden als ten zuiden van de D357, maar op de kruisingen zijn geen aansluitingen.
D57 (Mayenne)
In het departement Mayenne is de ex-N157 als de D57 genummerd. De voornaamste plaats op dit deel van de route is de stad Laval. Laval heeft een ringweg alhoewel de historische route via het centrum verloopt. Westelijk van Laval, op de grens van Bretagne, is een aansluiting waar de A81 eindigt de D357 overgaat in de N157, een voie express naar Rennes.
Ex-N157: Blois - Épuisay
D957 (Loir-et-Cher)
De alternatieve route van de N157 begon in Blois, een stad aan de Loire. De ex-N157 wordt hier gevormd door de D957 in het departement Loir-et-Cher. De D957 gaat onder de A10 door, maar heeft er geen aansluiting mee. Het deel tussen Blois en Vendôme telt gedeeltelijk 2x2 rijstroken maar is geen echte voie express omdat er geen ongelijkvloerse aansluitingen zijn. De weg bypasst wel vrijwel alle dorpen op de route.
Rondom Vendôme ligt een ringstructuur die nogal om is vergeleken met de route dwars door het stadje, maar is wel sneller. De rondweg van Vendôme is een enkelbaans weg, waarbij secundaire wegen ongelijkvloers gekruist worden, maar uitwisseling met andere wegen via rotondes gaat. Na Vendôme voert de D957 nog 12 kilometer verder tot de oude route bij Épuisay.
N157: Laval - Rennes
De N157 begint ter hoogte van de grens tussen de regio's Pays de la Loire en Bretagne. Hier eindigt de A81 uit Le Mans met een tolstation, waarna de tolvrije N157 met 2x2 rijstroken en ongelijkvloerse kruisingen verder westwaarts loopt tot aan de ring van Rennes, de N136. De weg voert door vrij vlak gebied met alleen in het begin wat bebossing. Naast eindpunt Rennes ligt het regiostadje Vitré op de route.
Geschiedenis
De historische N157 van 1824 verliep over 187 kilometer van Blois via Le Mans naar Laval. Bij Laval sloot het destijds aan op de N12 die verder naar Rennes verliep. In 1949 werd de N12 noordelijker via Fougères geleid, waarna de N157 de route over nam van Laval tot Rennes. De N157 was toen 263 kilometer lang. In 1973 werd het deel tussen Blois en Épuisay gedeclasseerd, de N157 werd toen verlengd tot Orléans en vormde meer een volledige oost-westroute. De N157 was toen 294 kilometer lang, zijn maximale lengte. In 2006 werd bijna de gehele route gedeclasseerd, behalve de voie express in Bretagne.
Orléans - Le Mans
Het oostelijk deel tussen Orléans en Le Mans vervult nog een rol voor doorgaand verkeer, ondanks dat het geen route nationale meer is. Dit traject is genummerd als de D2157 in het departement Loiret en de D357 in Loir-et-Cher en Sarthe. De meeste upgrades zijn in het departement Sarthe uitgevoerd. Bij Saint-Calais is in drie fases een rondweg aangelegd. Het eerste deel opende al in 1984 aan de noordoostkant, maar de rest is pas veel later aangelegd, op 5 juli 2017 opende het centrale deel aan de noordkant en op 22 mei 2019 het noordwestelijk deel, waarmee doorgaand verkeer Saint-Calais helemaal kon bypassen.[1][2]
Daarnaast zijn er twee korte stukken met 2x2 rijstroken aangelegd tussen Saint-Calais en Le Mans, zodat men vrachtverkeer kan inhalen. Een stuk 2x2 ter hoogte van Montaillé opende op 22 december 2021[3] en een stuk 2x2 ten oosten van Bouloire opende op 6 oktober 2022.[4] In mei 2023 opende een derde kort stuk met 2x2 rijstroken op dit traject.[5]
Ter hoogte van Morée is een noordelijke rondweg aangelegd, die echter nog geen doorgaand verkeer op de D357 zelf verwerkt, maar alleen als eerste fase verkeer richting het noorden verwerkt. Deze rondweg opende op 9 juli 2002 voor het verkeer. Een verlenging hiervan naar de N10 bij Fréteval is in 1995 als een project van publiek nut verklaard, maar is niet in uitvoering gegaan. Het zou een brug over de rivier de Loir vereisen.
Voie express in Bretagne
Onder het presidentschap van Charles de Gaulle is overeengekomen dat er geen tolwegen in Bretagne worden aangelegd. De tolweg A81 eindigt dan ook precies op de grens met de regio Bretagne bij La Gravelle. De N157 is als voie express ouder dan de aansluitende A81. De bouw begon midden jaren '60, in eerste instantie direct ten oosten van Rennes, waar in 1968 de eerste delen openden. Op 25 juni 1976 opende een 25 kilometer lang traject vanaf La Gravelle tot Cornillé, waarmee de gehele N157 te berijden was, echter delen van dit traject waren nog niet met 2x2 rijstroken gereed. Het laatste stuk tweede rijbaan opende in 1978.
Openstellingsgeschiedenis
van | naar | lengte | datum |
---|---|---|---|
Châteaubourg | Noyal-sur-Vilaine-Est | 6,2 km | 00-12-1968 |
Noyal-sur-Vilaine-Ouest | Cesson-Sévigné (N136) | 3,0 km | 00-12-1968 |
Noyal-sur-Vilaine-Est | Noyal-sur-Vilaine-Ouest | 2,4 km | 21-03-1973 |
Cornillé | Châteaubourg (1e rb) | 9,7 km | 00-12-1975 |
La Gravelle | Mondevert | 5,0 km | 25-06-1976 |
Mondevert | Argentré-du-Plessis (1e rb) | 4,8 km | 25-06-1976 |
Argentré-du-Plessis | Le Piquet | 2,5 km | 25-06-1976 |
Le Piquet | Cornillé (1e rb) | 7,0 km | 25-06-1976 |
Saint-Didier | Châteaubourg (2e rb) | 3,5 km | 00-08-1976 |
Montdevert | Argentré-du-Plessis (2e rb) | 4,8 km | 00-00-1977 |
Le Piquet | Saint-Didier (2e rb) | 13,5 km | 00-00-1978 |
Verkeersintensiteiten
Dagelijks rijden 28.800 voertuigen bij La Gravelle, stijgend naar 61.100 voertuigen aan de rand van Rennes.[6]
Referenties
- ↑ Sarthe : le contournement de Saint-Calais enfin possible | france3-regions.francetvinfo.fr
- ↑ Le contournement de Saint-Calais est désormais ouvert à la circulation | ouest-france.fr
- ↑ Montaillé. Le giratoire et le créneau de dépassement ouverts | ouest-france.fr
- ↑ Une nouvelle zone de dépassement sur la route entre Le Mans et Saint-Calais | ouest-france.fr
- ↑ Troisième zone de dépassement entre Le Mans et Saint-Calais : les travaux sont lancés | ouest-france.fr
- ↑ Les données trafic | enroute.ouest.developpement-durable.gouv.fr