N171 (Frankrijk)
N171 | |||
Begin | Nozay | ||
Einde | Saint-Nazaire | ||
Lengte | 53 km | ||
|
De N171 of RN171 is een route nationale in Frankrijk, gelegen in het westen van het land. De weg verbindt de N137 bij Nozay met de stad Saint-Nazaire en is 53 kilometer lang. De historische route was langer en verliep van Laval tot Le Croisic.
Routebeschrijving
Ex-N171: Carentan - Granville
D971 (Manche)
De oudste route van de N171 verliep van Carentan naar Granville in Normandië. De weg is in het departement Manche tegenwoordig als de D971 genummerd. De weg begint als rondweg van het stadje Carentan, in het noorden is een aansluiting op de N13. De D971 voert in zuidelijke richting via Périers en Coutances naar Granville. De weg wordt gekenmerkt door lange rechte stukken, maar kent weinig rondwegen. Het landschap is in eerste instantie vrij vlak, maar is zuidelijker licht heuvelachtig. Bij Coutances ligt een semi-ongelijkvloerse bypass, deels als quasi voie express. Rond Granville ligt een oostelijke rondweg met 2+1 rijstroken.
Ex-N171: Laval - Nozay
D771 (Mayenne)
De ex-N171 is in het departement Mayenne als de D771 genummerd. De weg voert vanaf de stad Laval in zuidwestelijke richting over een glooiend platteland. De weg wordt gekenmerkt door lange rechte stukken. Buiten Laval liggen slechts een paar grotere dorpen op de route, zoals Cossé-le-Vivien en Craon, die geen rondwegen hebben.
D771 (Maine-et-Loire)
In het departement Maine-et-Loire verloopt de D771 in rechte lijn naar Pouancé, de enige plaats van omvang op de route in dit departement. De weg voert door Pouancé en verloopt daarna westwaarts.
D771 (Loire-Atlantique)
In het departement Loire-Atlantique is de ex-N171 ook als de D771 genummerd. De weg voert westwaarts naar het stadje Châteaubriant, waar een rondweg ligt. Hierna verloopt de D771 in zuidwestelijke richting door een vrij vlak agrarisch gebied met kleine dorpjes. De D771 is één van de snellere verbindingen in de regio met lange rechte stukken. Bij Nozay komt de D771 op de N137 uit.
N171: Nozay - Saint-Nazaire
De N171 takt ten zuiden van Nozay van de N137 af, de voie express van Rennes naar Nantes. De weg voert zuidwestwaarts en is tot Savenay overwegend een enkelbaans weg die niet hoogwaardig is uitgebouwd. Men moet door diverse plaatsen waarvan Blain de grootste is. Ter hoogte van Savenay kruist men de N165, die vanaf Nantes naar Brest loopt. Vanaf dit punt is de N171 een weg met 2x2 rijstroken en ongelijkvloerse kruisingen tot aan Saint-Nazaire, alhoewel de weg niet de status heeft van een voie expresse. De weg voert langs de monding van de Loire en er is nogal wat industrie in dit gebied. De N171 eindigt op de D213, de voie express rond Saint-Nazaire.
Geschiedenis
De historische N171 van 1824 verliep in Normandië, als noord-zuidroute tussen Carentan en Granville. Deze route was 62 kilometer lang en is in 1973 gedeclasseerd. Het nummer is daarna in 1978 hergebruikt voor de route van Laval naar Le Croisic aan de Atlantische Oceaan, deze route was 172 kilometer lang. Dit was één van de weinige gevallen waar een wegnummer is hergebruikt voor een aanzienlijk langere route dan de oorspronkelijke route.
De N171 nam hier de volgende ex-routes nationales over;
- N178bis: Laval - Pouancé
- N775: Pouancé - Châteaubriant
- N771: Châteaubriant - Le Croisic
De N171 was een vrij belangrijke route, vanaf Laval en Rennes naar Saint-Nazaire. In 1990 opende een rondweg bij Châteaubriant, die echter incompleet was aan de zuidkant tot 2010. In 2006 is het oostelijke en westelijke deel van de N171 gedeclasseerd, tussen Laval en Nozay en van Saint-Nazaire tot Le Croisic. Hiermee bleef nog 53 kilometer over tussen Nozay en Saint-Nazaire. Hiermee bleef de route van belang voor verkeer tussen Rennes en Saint-Nazaire, evenals van Nantes naar Saint-Nazaire.
Op 6 november 2019 opende de rondweg van Bouvron voor het verkeer.[1][2] Op 15 september 2022 opende de rondweg van Cossé-le-Vivien, die een kort stuk 2x2 heeft.[3][4]
Voie express
Tussen Savenay en Saint-Nazaire is de N171 uitgebouwd als voie express. Dit is één van de oudste voies express in Frankrijk, de bouw begon al in de jaren '50 en in 1956 opende het eerste opgewaardeerde deel tussen Montoir-de-Bretagne en Saint-Nazaire. De bouw van de weg vorderde gedurende de jaren '60 en begin jaren '70 en was in 1975 min of meer voltooid, behalve een kort stuk van 2 kilometer langs La Sencie dat nog tot 1991 enkelbaans was.
Openstellingsgeschiedenis
van | naar | lengte | datum |
---|---|---|---|
Montoir-de-Bretagne | Saint-Nazaire-Nord (1e rb) | 4,5 km | 00-00-1956 |
Savenay (N165) | La Haie-Ferrière (1e rb) | 5,0 km | 00-00-1958 |
Sem-Est | Sem-Ouest (1e rb) | 2,0 km | 00-00-1967 |
omlegging La Sencie (1e rb) | 2,0 km | 00-00-1967 | |
Sem-Ouest | La Sencie | 3,2 km | 00-00-1969 |
Montoir-de-Bretagne | Saint-Nazaire-Nord (2e rb) | 4,5 km | 00-00-1971 |
La Sencie | Montoir-de-Bretagne | 10,8 km | 22-06-1972 |
La Haie-Ferrière | Sem-Est | 1,2 km | 00-00-1974 |
Sem-Est | Sem-Ouest (2e rb) | 2,0 km | 00-00-1974 |
Savenay (N165) | La Haie-Ferrière (2e rb) | 5,0 km | 00-00-1975 |
omlegging La Sencie (2e rb) | 2,0 km | 00-00-1991 |
Verkeersintensiteiten
Dagelijks rijden 5.900 tot 7.600 voertuigen tussen de N137 en Savenay, met een piek van 12.100 voertuigen in Blain. Het deel tussen Savenay en Saint-Nazaire is met 34.000 tot 49.000 voertuigen een stuk drukker.
Referenties
- ↑ Loire-Atlantique : la déviation de Bouvron en service ce mercredi 6 novembre | francetvinfo.fr
- ↑ La déviation de la RN 171 est ouverte à la circulation | ouest-france.fr
- ↑ Contournement de Cossé-le-Vivien : fin des poids lourds dans le bourg, les habitants et commerçants soulagés | francebleu.fr
- ↑ Contournement ouest à Cossé-le-Vivien : l’infrastructure mise en service ce jeudi 15 septembre | ouest-france.fr