N89 (België)
N89 | |||
Begin | Salmchâteau | ||
Einde | Bouillon | ||
Lengte | 100 km | ||
|
De N89, is een gewestweg in België. De weg loopt van Salmchâteau naar de Franse grens ten zuiden van Bouillon. De weg voert door de Ardennen en is ongeveer 100 kilometer lang. De weg is ten zuiden van Champlon uitgebouwd als expresweg.
Routebeschrijving
Salmchâteau - Champlon
De N89 start in het dorp Salmchâteau ten zuiden van Vielsalm op een T-splitsing met de N68, een doorgaande weg tussen Malmedy en Luxemburg. De weg loopt slingerend richting het westen en passeert daarbij diverse kleine dorpjes. Na ruim 12 kilometer kruist de weg bij Baraque de Fraiture de N30. Vrijwel meteen daarna volgt een aansluiting met de E25, de autosnelweg tussen Liège en Arlon. Na Baraque de Fraiture loopt de weg vrij recht voor ruim 8 kilometer tot het dorp Samrée. Na Samrée slingert de weg naar beneden en loopt dwars door de stad La Roche-en-Ardenne. Hier kruist de weg de rivier Ourthe. Vervolgens stijgt de weg weer snel en slingert de weg tot het dorp Beausaint. De weg loopt daarna in zuidwestelijke richting met weinig bochten en sluit 9 kilometer verderop bij het dorp Champlon aan op de N4.
Champlon - Bouillon
Vanaf Champlon is de N89 als expresweg uitgevoerd en is de weg onderdeel van de E46. De weg bevat diverse gelijkvloerse kruisingen voor lokaal verkeer en veel erfaansluitingen. De weg loopt vervolgens ruim 10 kilometer door een bebost gebied. Dan passeert de weg de plaats Saint-Hubert, waar de weg enkele aansluitingen heeft. De weg loopt vervolgens richting het zuiden en passeert 12 kilometer verder de plaats Libramont. De N89 heeft hier nog een kleine zijtak, welke is genummerd als N89c. Ten zuiden van Libramont, draait de weg naar het zuidwesten en sluit deze aan op de E411, de autosnelweg tussen Namur en Arlon. Na ruim 5 kilometer is de expresweg ter hoogte van Bertrix kortstondig onderbroken door twee rotondes. Ten zuidwesten van Bertrix bij het dorp Plainevaux sluit de weg via twee halve aansluitingen aan op de N95, de doorgaande weg richting Dinant. Ten zuiden van deze aansluiting versmalt de weg naar 1x4 rijstroken zonder middenberm. De weg loopt vervolgens door het dorp Noirefontaine waar de weg op enkele plekken versmalt naar 2+1 of 1x2 rijstroken. Ten zuiden van Noirefontaine verbreedt de weg weer naar 1x4 rijstroken. De weg loopt vervolgens via een bochtig tracé ten oosten van de plaats Bouillon en sluit daar aan op de N83 richting Florenville. De weg draait vervolgens richting het zuidwesten en gaat bij de Franse grens over in de N58 richting Sedan en Reims.
N89a
De N89a is een zijtak van de N89 bij Bras. De tak is 2,8 kilometer lang. De N89a volgt hier de oude route dwars door het dorp Bras. De N89 is hier later ten westen van aanlegd en sindsdien is deze tak genummerd als zijtak.
N89c
De N89c is een zijtak van de N89 ten noorden van Libramont. De tak is ongeveer 3 kilometer lang en begint ten noorden van Libramont. De weg loopt vervolgens in zuidoostelijke richting naar de N826 in het noorden van Libramont.
N89z
De N89z is de voormalige N89b en loopt langs de kaaien van de Ourthe in La-Roche-en-Ardenne. De tak is ongeveer 0,6 kilometer lang.
Geschiedenis
Een groot deel van de weg werd al voor het eerst aangelegd in 1665, als onderdeel van de Chemin Neuf tussen Liège en Sedan. Dit is een van de oudste steenwegen van België. Dit betreft het gedeelte tussen Champlon en de Franse grens.[1] Wel moet men zich daarbij bedenken dat de weg over grotere delen niet was uitgebouwd op de standaarden van latere steenwegen. In de 19e eeuw was dan ook verdere uitbouw nodig.
Het gedeelte ten noorden van Champlon had oorspronkelijk Stavelot als einddoel en werd vanaf 1852 gebouwd.[2] Tegenwoordig loopt de N89 maar tot Vielsalm.
De N89 werd oorspronkelijk gekenmerkt door lange rechte stukken als enkelbaans weg. Delen van deze route verliepen al voor de jaren '60 buiten de plaatsen, zo verliep de weg niet door Libramont en Bertrix, maar wel door Saint-Hubert en Bouillon. Voor de uitbouw van de N89 naar een expressweg waren er een aantal belangrijke gelijkvloerse kruispunten, zoals met de N4 bij Champlon, met de N40 net buiten Libramont en met de N95 bij Menuchenet.
Vermoedelijk is het grootste deel van de N89 in een vrij korte periode in de jaren '70 naar 2x2 rijstroken verbreed. Daarbij zijn meerdere omleggingen gerealiseerd, zo werd een oostelijke bypass van Saint-Hubert aangelegd en een verlegging bij Bras. Ook is de weg bij het kruispunt Menuchenet ten noorden van Bouillon omgelegd. Een grote upgrade, maar van lagere uitbouwstandaard in die periode was de omlegging van Bouillon, die had weliswaar 4 rijstroken maar is op een smaller profiel aangelegd dan de rest van de N89. Tegen 1980 was al nagenoeg de gehele route ten zuiden van de N4 van 4 rijstroken voorzien.
Referenties
- ↑ J. de Sturler, Un document inédit et quelques précisions topographiques concernant le tracé du «Chemin Neuf » de Liège à Sedan, à travers l'Ardenne, et ses embranchements vers le Barrois et la Lorraine, Bulletin de la Commission royale d'Histoire 1965, pagina 79-128.
- ↑ Koninklijk Besluit van 4 februari 1852.