afbeelders, bureaucraten, beheerders
251.589
bewerkingen
Regel 27: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
| [[Rheinufertunnel]] || Düsseldorf, [[Duitsland]] || 1900 || 1993 || 2-buizig, volwaardige doorrijhoogte | | [[Rheinufertunnel]] || Düsseldorf, [[Duitsland]] || 1900 || 1993 || 2-buizig, volwaardige doorrijhoogte | ||
|- | |||
| [[Tunnel Prado Sud]] || [[Marseille]], [[Frankrijk]] || 1300 || 2013 || 2-buizig, 3,2 m doorrijhoogte | |||
|- | |- | ||
| [[Yerba Buena Island Tunnel]] || [[San Francisco]], [[USA]] || 175 || 1936 || enkelbuizig, volwaardige doorrijhoogte | | [[Yerba Buena Island Tunnel]] || [[San Francisco]], [[USA]] || 175 || 1936 || enkelbuizig, volwaardige doorrijhoogte |