afbeelders, bureaucraten, beheerders
251.580
bewerkingen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 120: | Regel 120: | ||
|- | |- | ||
| Irurzun || Andoáin || 45,0 km || 06-05-1995 | | Irurzun || Andoáin || 45,0 km || 06-05-1995 | ||
|- | |||
| Hernani || Astigarraga || 3,2 km || 12-12-2006 | |||
|- | |- | ||
| Ágreda-Oeste || Ágreda-Este || 8,9 km || 31-03-2007 | | Ágreda-Oeste || Ágreda-Este || 8,9 km || 31-03-2007 | ||
Regel 126: | Regel 128: | ||
|- | |- | ||
| Los Rábanos || Soria || 7,9 km || 23-06-2009 | | Los Rábanos || Soria || 7,9 km || 23-06-2009 | ||
|- | |||
| Urnieta || Hernani || 2,0 km || 02-09-2009 | |||
|- | |- | ||
| C.E.D.E.R. || Los Rábanos || 8,5 km || 23-12-2009 | | C.E.D.E.R. || Los Rábanos || 8,5 km || 23-12-2009 | ||
|- | |- | ||
| Radona || Sauqillo del Campo || 14,0 km || 17-12-2010 | | Radona || Sauqillo del Campo || 14,0 km || 17-12-2010 | ||
|- | |||
| {{KP}} {{ES A|1}} || Urnieta || 2,2 km || 22-03-2011 | |||
|- | |- | ||
| Sauqillo del Campo || Almazán-Sur || 16,1 km || 29-11-2013 | | Sauqillo del Campo || Almazán-Sur || 16,1 km || 29-11-2013 |