afbeelders, bureaucraten, beheerders
251.545
bewerkingen
Regel 91: | Regel 91: | ||
|- | |- | ||
| {{MD SR|295}} || Washington-Baltimore Parkway || 24 km || 1954 || 1954 || 105.000 | | {{MD SR|295}} || Washington-Baltimore Parkway || 24 km || 1954 || 1954 || 105.000 | ||
|- | |||
| || [[Clara Barton Parkway]] || 8 km || 1964 || 1973 || ? | |||
|- | |||
| || [[George Washington Memorial Parkway]] || 22 km || 1932 || 1932 || ? | |||
|- | |||
| || [[Suitland Parkway]] || 15 km || 1944 || 1944 || ? | |||
|} | |} | ||