afbeelders, bureaucraten, beheerders
251.580
bewerkingen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 125: | Regel 125: | ||
|- | |- | ||
| {{NL A|27}} || Houten - Everdingen || 1999 || 2x2 || 2+3 | | {{NL A|27}} || Houten - Everdingen || 1999 || 2x2 || 2+3 | ||
|- | |||
| {{NL A|29}} || Vaanplein - Oud Beijerland || 1999 || 2x2 || 2x3 | |||
|- | |- | ||
| {{NL A|15}} || Ridderkerk-Noord - Ridderkerk-Zuid || 2000 || 2x4 || 4x4 | | {{NL A|15}} || Ridderkerk-Noord - Ridderkerk-Zuid || 2000 || 2x4 || 4x4 | ||
Regel 139: | Regel 141: | ||
|- | |- | ||
| {{NL A|16}} || Moerdijkbrug - Breda || 2004 || 2x2 || 2x3 | | {{NL A|16}} || Moerdijkbrug - Breda || 2004 || 2x2 || 2x3 | ||
|- | |||
| {{NL A|28}} || Zwolle-Zuid - Ommen || 2004 || 2x2 || 2x3 | |||
|- | |- | ||
| {{NL A|4}} || Roelofarendsveen - Hoogmaade || 2006 || 2x2 || 2x3 | | {{NL A|4}} || Roelofarendsveen - Hoogmaade || 2006 || 2x2 || 2x3 | ||
Regel 167: | Regel 171: | ||
|- | |- | ||
| {{NL A|12}} || Gouda - Woerden || 2010 || 2x3 || 3+4 | | {{NL A|12}} || Gouda - Woerden || 2010 || 2x3 || 3+4 | ||
|- | |||
| {{NL A|58}} || Batadorp - Oirschot || 2010 || 2x2 || 2+3 | |||
|- | |- | ||
| {{NL A|1}} || Diemen - Muiderberg || 2011 || 2x3+1 || 2x3+2 | | {{NL A|1}} || Diemen - Muiderberg || 2011 || 2x3+1 || 2x3+2 | ||
Regel 174: | Regel 180: | ||
| {{NL A|1}} || Azelo - Buren || 2011 || 2x2 || 2x3 | | {{NL A|1}} || Azelo - Buren || 2011 || 2x2 || 2x3 | ||
|- | |- | ||
| {{NL A|12}} || Zoetermeer - Zoetermeer-Centrum || 2x2 || 2x3 | | {{NL A|12}} || Zoetermeer - Zoetermeer-Centrum || 2011 || 2x2 || 2x3 | ||
|- | |||
| {{NL A|28}} || Hattemerbroek - Zwolle-Zuid || 2011 || 2x3 || 2x4 | |||
|- | |||
| {{NL A|28}} || Ommen - Lankhorst || 2011 || 2x2 || 2x3 | |||
|- | |||
| {{NL A|50}} || Valburg - Grijsoord || 2011 || 2x2 || 2x3 | |||
|- | |- | ||
| {{NL A|2}} || Maarssen - Oudenrijn || 2012 || 2x3 || 2+3+3+2 | | {{NL A|2}} || Maarssen - Oudenrijn || 2012 || 2x3 || 2+3+3+2 | ||
Regel 191: | Regel 203: | ||
|- | |- | ||
| {{NL A|27}} || Lunetten - Rijnsweerd || 2012 || 2x4 || 4+6 | | {{NL A|27}} || Lunetten - Rijnsweerd || 2012 || 2x4 || 4+6 | ||
|- | |||
| {{NL A|28}} || Rijnsweerd - Maarn || 2012 || 2x2 || 2x3 | |||
|- | |- | ||
| {{NL A|4}} || De Hoek - Hoofddorp-Zuid || 2013 || 2x5 || 2+5+5+2 | | {{NL A|4}} || De Hoek - Hoofddorp-Zuid || 2013 || 2x5 || 2+5+5+2 | ||
Regel 199: | Regel 213: | ||
|- | |- | ||
| {{NL A|10}} || Coenplein - Amsterdam-Hemhavens || 2013 || 2x2 || 3+2 | | {{NL A|10}} || Coenplein - Amsterdam-Hemhavens || 2013 || 2x2 || 3+2 | ||
|- | |||
| {{NL A|28}} || Maarn - Hoevelaken || 2013 || 2x2 || 2x3 | |||
|- | |||
| {{NL A|29}} || Vaanplein - Barendrecht || 2013 || 2x3 || 4+3 | |||
|- | |- | ||
| {{NL A|1}} || Watergraafsmeer - Diemen || 2014 || 2x3 || 2x4 | | {{NL A|1}} || Watergraafsmeer - Diemen || 2014 || 2x3 || 2x4 | ||
Regel 205: | Regel 223: | ||
|- | |- | ||
| {{NL A|15}} || Benelux - Vaanplein || 2014 || 2x3 || 2+3+3+2 | | {{NL A|15}} || Benelux - Vaanplein || 2014 || 2x3 || 2+3+3+2 | ||
|- | |||
| {{NL A|50}} || Ewijk - Valburg || 2015 || 2x2 || 2x4 | |||
|} | |} | ||