afbeelders, bureaucraten, beheerders
252.490
bewerkingen
Regel 203: | Regel 203: | ||
| Exit 0 Oklahoma state line || Exit 7 I-540 (Van Buren) || 11 km || 1966 | | Exit 0 Oklahoma state line || Exit 7 I-540 (Van Buren) || 11 km || 1966 | ||
|- | |- | ||
| Exit 55 | | Exit 55 Clarksville (west) || Exit 84 Russellville (east) || 47 km || 1966 | ||
|- | |- | ||
| Exit 135 Mayflower || Exit 148 Crystal Hill || 24 km || 1966 | | Exit 135 Mayflower || Exit 148 Crystal Hill || 24 km || 1966 | ||
Regel 210: | Regel 210: | ||
|- | |- | ||
| Exit 239 Forrest City (west) || Exit 247 Widener || 13 km || 1966 | | Exit 239 Forrest City (west) || Exit 247 Widener || 13 km || 1966 | ||
|- | |||
| Exit 7 I-540 (Van Buren) || Exit 20 Dyer || 21 km || 1967 | |||
|- | |||
| Exit 129 Conway (south) || Exit 135 Mayflower || 10 km || 1967 | |||
|- | |||
| Exit 265 Jennette || Exit 271 Lehi || 10 km || 1967 | |||
|- | |||
| Exit 20 Dyer || Exit 24 Mulberry || 6 km || 1968 | |||
|- | |||
| Exit 84 Russellville (east) || Exit 94 Atkins || 16 km || 1968 | |||
|- | |||
| Exit 193 Hazen || Exit 202 Fredonia || 14 km || 1968 | |||
|- | |||
| Exit 216 Brinkley || Exit 239 Forrest City (west) || 37 km || 1968 | |||
|- | |||
| Exit 125 US 65 (Conway) || Exit 129 Conway (south) || 6 km || 1969 | |||
|- | |||
| Exit 202 Fredonia || Exit 216 Brinkley || 23 km || 1969 | |||
|- | |||
| Exit 247 Widener || Exit 265 Jennette || 29 km || 1969 | |||
|- | |||
| Exit 94 Atkins || Exit 125 US 65 (Conway) || 50 km || 1970 | |||
|- | |||
| Exit 24 Mulberry || Exit 35 Ozark || 18 km || 1971 | |||
|- | |||
| Exit 35 Ozark || Exit 55 Clarksville (west) || 32 km || 1972 | |||
|- | |||
| Exit 279 I-55 || Exit 284 Tennessee state line || 8 km || 1973 | |||
|} | |} | ||