afbeelders, bureaucraten, beheerders
252.490
bewerkingen
Regel 262: | Regel 262: | ||
|- | |- | ||
| {{DE B|77}} || renovatie [[Kanaltunnel Rendsburg]] || 1 km || 2011 || 2019 || 8 jaar | | {{DE B|77}} || renovatie [[Kanaltunnel Rendsburg]] || 1 km || 2011 || 2019 || 8 jaar | ||
|- | |||
| {{DE B|266}} || aanleg rondweg Bad Neuenahr || 2 km || 2009 || 2018 || 9 jaar | |||
|} | |} | ||