afbeelders, bureaucraten, beheerders
252.481
bewerkingen
Regel 224: | Regel 224: | ||
|- | |- | ||
| {{DE A|33}} || aanleg Halle/Steinhagen - Borgholzhausen || 13 km || 2012 || 2019 || 7 jaar | | {{DE A|33}} || aanleg Halle/Steinhagen - Borgholzhausen || 13 km || 2012 || 2019 || 7 jaar | ||
|- | |||
| {{DE A|43}} || verbreding door Recklinghausen || 7 km || 2014 || 2024 || 10 jaar | |||
|- | |- | ||
| {{DE A|44}} || herbouw Kreuz Jackerath - Kreuz Holz || 8 km || 2012 || 2018 || 6 jaar | | {{DE A|44}} || herbouw Kreuz Jackerath - Kreuz Holz || 8 km || 2012 || 2018 || 6 jaar |