afbeelders, bureaucraten, beheerders
251.546
bewerkingen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 329: | Regel 329: | ||
|- | |- | ||
| D948 || Saint-Christophe-du-Ligneron || Challans || 8 || Departement Vendée | | D948 || Saint-Christophe-du-Ligneron || Challans || 8 || Departement Vendée | ||
|- | |||
| D1032 || Compiègne || Ribécourt-Dreslincourt || 14 || Departement Oise | | D1032 || Compiègne || Ribécourt-Dreslincourt || 14 || Departement Oise | ||
|---- | |---- |