afbeelders, bureaucraten, beheerders
252.490
bewerkingen
(tabel) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 107: | Regel 107: | ||
|- | |- | ||
| [[Afbeelding:S22-PL.svg|30px|link=S22 (Polen)]] || Elbąg - Grzechotki (RUS) || 50 km | | [[Afbeelding:S22-PL.svg|30px|link=S22 (Polen)]] || Elbąg - Grzechotki (RUS) || 50 km | ||
|- | |||
| [[Afbeelding:S50-PL.svg|30px|link=S50 (Polen)]] || Baranów - Sochaczew - Naruszewo - Radzymin - Mińsk Mazowiecki || ? km | |||
|- | |- | ||
| [[Afbeelding:S51-PL.svg|30px|link=S51 (Polen)]] || Olsztyn - Olsztynek || 40 km | | [[Afbeelding:S51-PL.svg|30px|link=S51 (Polen)]] || Olsztyn - Olsztynek || 40 km |