afbeelders, bureaucraat
2.920
bewerkingen
Regel 119: | Regel 119: | ||
|- | |- | ||
| [[Velsertunnel]] || [[A22 (Nederland)|A22]] bij IJmuiden || D | | [[Velsertunnel]] || [[A22 (Nederland)|A22]] bij IJmuiden || D | ||
|- | |||
| [[Buitenvelderttunnel]] || Loevesteinse Randweg bij Schiphol || E | |||
|- | |- | ||
| [[Arenatunnel]] || Burg. Stramanweg in Amsterdam || E | | [[Arenatunnel]] || Burg. Stramanweg in Amsterdam || E |