A1 (Nederland): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
→Rijstrookconfiguratie
Regel 337: | Regel 337: | ||
! Van || Naar || rijstroken | ! Van || Naar || rijstroken | ||
|- | |- | ||
| {{KP}} Watergraafsmeer || {{ | | {{KP}} Watergraafsmeer || {{exit}} Diemen || 2x3 (Bij drukte 2x4) | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{exit}} Diemen || {{KP}} Diemen || 3+1+3 | ||
|- | |- | ||
| | | Muiderbrug || || 4+1+4 | ||
|- | |- | ||
| | | Muiderbrug || {{exit}} Muiden-Oost || 3+2+3 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{exit}} Muiden-Oost || {{KP}} Muiderberg || 3+2+3 (Bij drukte 4+2+3) | ||
|- | |- | ||
| Deventer-Oost || {{KP}} Azelo || 2x2 | | {{KP}} Muiderberg || {{exit}} Naarden || 2x3 | ||
|- | |||
| {{exit}} Naarden || {{KP}} Eemnes || 2x2 (In 2012 bij drukte 2x3) | |||
|- | |||
| {{KP}} Eemnes || {{KP}} Hoevelaken || 2x2 | |||
|- | |||
| {{KP}} Hoevelaken || {{exit}} Barneveld || 2x2 (Bij drukte 3+2) | |||
|- | |||
| {{exit}} Barneveld || {{KP}} Beekbergen || 2x2 | |||
|- | |||
| {{KP}} Beekbergen || {{exit}} Voorst || 2x4 | |||
|- | |||
| {{exit}} Voorst || {{exit}} Deventer-Oost || 2x2 (Bij drukte 2x3} | |||
|- | |||
| {{Exit}} Deventer-Oost || {{KP}} Azelo || 2x2 | |||
|- | |- | ||
| {{KP}} Azelo || {{KP}} Buren || 2x3 | | {{KP}} Azelo || {{KP}} Buren || 2x3 |