State Route 24 in California
SR-24 | |||
Begin | Oakland | ||
Einde | Walnut Creek | ||
Lengte | 14 mi | ||
Lengte | 22 km | ||
|
De State Route 24 of SR-24 is een state route in de Amerikaanse staat California. De autosnelweg ligt in het noordoosten van het San Francisco Bay Area en verloopt van Oakland naar Walnut Creek. Het is de voornaamste forenzenroute vanuit de voorsteden rond Concord en Antioch richting de grote steden Oakland en San Francisco. In de autosnelweg bevindt zich ook een tunnel, de Caldecott Tunnel. De autosnelweg heet ook wel de Grove Shafter Freeway op het gedeelte ten oosten van de tunnel. De State Route 24 is 22 kilometer lang.
Routebeschrijving
De autosnelweg begint op een groot knooppunt met de Interstate 580, die van San Rafael naar Castro Valley verloopt, en de Interstate 980, die door het centrum van Oakland voert. Hier zijn 2x4 rijstroken beschikbaar en in de middenberm loopt een lightrail van BART (Bay Area Rapid Transit). Even voor de State Route 13 verlaat de BART de middenberm. De SR-24 loopt hierna door buitenwijken en men bereikt de Caldecott Tunnel, een tunnel met 4 tunnelbuizen.
Na de tunnel komt men in de oostelijke suburbs. Dit is landschappelijk een mooie route. De eerste voorstad is Orinda, verscholen in bossen. Hier komt de BART-lijn weer in de middenberm te liggen. De volgende voorstad is Lafayette. De autosnelweg eindigt in Walnut Creek, een wat grotere suburb, op een knooppunt de Interstate 680, de oostelijke randweg van de stedelijke regio van het San Francisco Bay Area.
Geschiedenis
Tussen 1934 en 1937 werden de eerste twee buizen van de Caldecott Tunnel aangelegd. De tunnel opende op 5 december 1937 voor het verkeer. De bouw viel samen met de San Francisco - Oakland Bay Bridge, waarmee een snelle oost-westroute van Contra Costa County naar San Francisco werd gecreëerd. Eind jaren '50 werd de aansluitende weg tot Oakland en naar Walnut Creek opgewaardeerd naar een 2x2 divided highway, die in 1969-1970 ongelijkvloers werd gemaakt. In 1971 was de freeway volledig voltooid tussen Oakland en Walnut Creek met het openstellen van de laatste viaducten over de autosnelweg.
Tussen 1960 en 1964 werd bij de Caldecott Tunnel een derde tunnelbuis aangelegd. Hiervoor was in de jaren '30 al een right-of-way aangekocht. In oktober 1964 opende de derde buis, waarna de twee oude buizen zijn gerenoveerd. Daarna werd de middelste buis als wisselbaan gebruikt, als één van de eerste wisselbanen ter wereld. Bij de Caldecott Tunnel is tussen 2010 en 2013 een vierde tunnelbuis aangelegd. Deze is op 18 november 2013 geopend voor het verkeer.[1]
Openstellingsgeschiedenis
Van | Naar | Lengte | Datum[2] |
---|---|---|---|
5 | 9 Camino Pablo | 6 km | 00-00-1964 |
9 Camino Pablo | 11 Mount Diablo Boulevard | 3 km | 00-00-1969 |
11 Mount Diablo Boulevard | 15 | 6 km | 00-00-1970 |
2 | 5 | 5 km | 00-00-1970 |
Verkeersintensiteiten
Exit | Plaats | 2008 | 2013 | 2016 |
---|---|---|---|---|
Exit 2 | Oakland (I-580) | 129.000 | 147.000 | 145.000 |
Exit 5 | Oakland (SR-13) | 151.000 | 150.000 | 164.000 |
Exit 15 | Walnut Creek (I-680) | 177.000 | 187.000 | 200.000 |
Referenties
- ↑ CALDECOTT FOURTH BORE | ccta.net
- ↑ caltrans bridge log
Freeways in het San Francisco Bay Area |
---|
State Routes in California |
---|
1 • 2 • 3 • 4 • 7 • 9 • 11 • 12 • 13 • 14 • 15 • 16 • 17 • 18 • 19 • 20 • 22 • 23 • 24 • 25 • 26 • 27 • 28 • 29 • 32 • 33 • 34 • 35 • 36 • 37 • 38 • 39 • 41 • 43 • 44 • 45 • 46 • 47 • 49 • 51 • 52 • 53 • 54 • 55 • 56 • 57 • 58 • 59 • 60 • 61 • 62 • 63 • 65 • 66 • 67 • 68 • 70 • 71 • 72 • 73 • 74 • 75 • 76 • 77 • 78 • 79 • 82 • 83 • 84 • 85 • 86 • 87 • 88 • 89 • 90 • 91 • 92 • 94 • 96 • 98 • 99 • 103 • 104 • 107 • 108 • 109 • 110 • 111 • 112 • 113 • 114 • 115 • 116 • 118 • 119 • 120 • 121 • 123 • 124 • 125 • 126 • 127 • 128 • 129 • 130 • 131 • 132 • 133 • 134 • 135 • 136 • 137 • 138 • 139 • 140 • 142 • 144 • 145 • 146 • 147 • 149 • 150 • 151 • 152 • 153 • 154 • 155 • 156 • 158 • 160 • 161 • 162 • 163 • 164 • 165 • 166 • 167 • 168 • 169 • 170 • 172 • 173 • 174 • 175 • 177 • 178 • 180 • 182 • 183 • 184 • 185 • 186 • 187 • 188 • 189 • 190 • 191 • 192 • 193 • 195 • 197 • 198 • 200 • 201 • 202 • 203 • 204 • 207 • 210 • 211 • 213 • 216 • 217 • 218 • 219 • 220 • 221 • 222 • 223 • 225 • 227 • 229 • 232 • 233 • 236 • 237 • 238 • 241 • 242 • 243 • 244 • 245 • 246 • 247 • 253 • 254 • 255 • 259 • 260 • 261 • 262 • 263 • 265 • 266 • 267 • 269 • 270 • 271 • 273 • 275 • 281 • 282 • 283 • 284 • 299 • 330 • 371 • 905 In vet state routes die geheel of gedeeltelijk een freeway zijn. |