Taconic State Parkway
Reference Route 987G | |||
Begin | North Castle | ||
Einde | East Chatham | ||
Lengte | 104 mi | ||
Lengte | 168 km | ||
|
De Taconic State Parkway is een parkway in de Amerikaanse staat New York. De weg vormt een noord-zuidverbinding tussen de stad New York en de hoofdstad Albany, op de oostoever van de Hudson River en is een alternatief voor de tolweg Interstate 87, die op de westoever van de Hudson is gelegen. Alleen personenauto's mogen van de Taconic State Parkway gebruikmaken en het is een landschappelijk mooie route. De weg is 168 kilometer lang.
Routebeschrijving
In Valhalla gaat de Bronx River Parkway met een rotonde over in de Taconic State Parkway. De weg telt 2x2 rijstroken en is een substandaard snelweg. Enkele aansluitingen tot Mount Pleasant zijn gelijkvloers. In Hawthorne eindigt de Sprain Brook Parkway en gaat de Taconic State Parkway verder. Hierna kruist men de Saw Mill River Parkway en loopt de autosnelweg naast de Briarcliff Peekskill Parkway. Hier zijn 2x3 rijstroken. 60 kilometer ten noorden van New York passeert men door de laatste suburbs en komt men in het heuvelachtige en beboste platteland. Na Shrub Oak versmalt de weg naar 2x2 rijstroken. Men komt in Putnam County, waar nog wat kleine sattelietdorpen van New York liggen. Halverwege Putnam County eindigt het snelweggedeelte en zijn er gelijkvloerse kruisingen.
Bij Shenandoah kruist men de Interstate 84, die van Scranton naar Hartford loopt. De belangrijkste kruisingen zijn in Dutchess County wel ongelijkvloers. Ook dit gebied is heuvelachtig en dicht bebost. In Millbrook kruist men de US 44. In Columbia County zijn de meeste delen als snelweg uitgevoerd. Bij Chatham sluit de Taconic State Parkway aan op de Interstate 90, die van Albany naar Boston loopt.
Geschiedenis
De route van de Taconic State Parkway werd door de staat New York in 1923 goedgekeurd, destijds heette de route nog de Bronx Parkway Extension. Samen met het al opgeleverde deel van de Bronx River Parkway moest de parkway een landschappelijk mooie route naar Bear Mountain en punten noordelijker vormen. In 1927 begon de bouw over een lengte van 33 kilometer, wat in 1932 in twee delen opgeleverd werd; het deel van de Kensico Dam tot de Bear Mountain Parkway en een 6 kilometer lange aftakking naar de grens tussen Westchester en Putnam County. Toen de Taconic State Parkway was voltooid in Westchester County had de weg 2x2 rijstroken zonder middenafscheiding. Pas in 1963 opende het meest noordelijke gedeelte tot aan de Interstate 90, grotendeels als een 2x2 weg zonder ongelijkvloerse kruisingen.
Verkeersintensiteiten
De intensiteiten zijn in Westchester County het hoogst, tot 80.000 voertuigen. Verder naar het noorden ligt de intensiteit onder de 30.000 voertuigen per etmaal, door dit dunbevolkte gebied.
Rijstrookconfiguratie
Van | Naar | Rijstroken |
---|---|---|
Sprain Brook Pkwy | NY-132 | 2x3 |
NY-132 | I-90 | 2x2 |
Referenties